Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 4-10.01

Rozgrywki wewnątrz konferencji rozkręcają się na dobre! Coraz więcej dobrych spotkań i tak już do 2 kwietnia! Zobaczmy co nas czeka w nadchodzącym tygodniu. 
Poniedziałek 4.01
23.00 Sacred Heart – St Francis (PA)
01.00 West Virginia – TCU
01.00 North Carolina – Florida State
01.00 Canisius – Monmouth
03.00 Oklahoma – Kansas
03.00 Virginia – Virginia Tech
Wtorek 5.01
01.00 South Carolina – Auburn
01.00 East Carolina – Tulsa
01.00 Wisconsin – Indiana
01.00 Marquette – Providence
02.00 Oklahoma State – Baylor
02.00 Kansas State – Texas
02.00 Temple – Connecticut
02.00 Clemson – Syracuse
02.00 Butler – DePaul
03.00 Kentucky – LSU
03.00 Vanderbilt – Arkansas
03.00 Nebraska – Iowa
Środa 6.01
00.30 Missouri – Georgia
01.00 Florida – Tennessee
01.00 Duke – Wake Forest
01.00 Rutgers – Maryland
01.00 Seton Hall – Villanova
02.00 Massechusetts – Dayton
02.00 Indiana State – Drake
02.00 Evansville – Wichita State
02.30 Texas A&M – Mississippi State
03.00 Texas Tech – Iowa State
03.00 Ohio State – Northwestern
03.00 Xavier – St. John’s
03.00 California – Oregon
04.00 UNLV – Colorado State
04.00 San Jose State – San Diego State
04.00 Nevada – Fresno State
Czwartek 7.01
01.00 Cincinatti – SMU
01.00 Notre Dame – Boston College
01.00 Michigan – Purdue
01.00 Louisville – NC State
01.00 Fairleigh Dickinson – Sacred Heart
03.00 Alabama – Ole Miss
03.00 Illinois – Michigan State
03.00 Arizona – UCLA
04.30 Arizona State – USC
05.00 Santa Clara – BYU
Piątek 8.01
01.00 Valparaiso – Oakland
03.00 Utah – Colorado
Sobota 9.01
18.00 Virginia Tech – Duke
18.00 DePaul – Georgetown
19.00 Texas A&M – Tennessee
19.00 Oklahoma State – West Virginia
19.00 Maryland – Wisconsin
19.30 LSU – Florida
20.00 Virginia – Georgia Tech
20.00 St.John’s – Marquette
20.00 Dayton – La Salle
21.00 Vanderbilt – South Carolina
21.00 Baylor – Iowa State
21.30 Mississippi State – Arkansas
21.30 Wagner – Sacred Heart
22.00 Pittsburgh – Notre Dame
22.00 Wichita State – Southern Illinois
22.30 Kansas State – Oklahoma
23.00 Florida State – Miami
23.00 Arizona State – UCLA
00.00 Kentucky – Alabama
01.00 Texas – TCU
01.00 Memphis – Connecticut
01.00 Arizona – USC
02.00 North Carolina – Syracuse
02.00 Portland – Gonzaga
02.00 Drake – Northern Iowa
02.30 Georgia – Ole Miss
03.00 San Francisco – BYU
03.00 Kansas – Texas Tech
03.30 California – Oregon State
Niedziela 10.01
Purdue – Illinois (godzina jeszcze nieznana)
18.00 Cincinatti – South Florida
18.00 Michigan State – Penn State
18.00 Louisville – Clemson
19.30 Ohio State – Indiana
22.00 UCF – SMU
22.00 VCU – Saint Louis
01.30 Villanova – Butler
02.00 NC State – Wake Forest
04.00 Stanford – Oregon

wojgrudzien
04.01.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl