Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 7-13.12

Kolejny tydzień za nami. Tydzień, który stał pod znakiem rywalizacji dwóch jednych z najbardziej zasłużonych dla NCAA konferencji ACC i Big Ten. Zobaczmy co czeka nas w nadchodzącym tygodniu! Całkiem niezły początek tygodnia. Czwartek i Piątek wyjątkowo słabe a sobota znowu napakowana dobrymi spotkaniami, które nakładają się na siebie. Jeśli Przemek Karnowski wróci do gry to Polaków zobaczymy w tym tygodniu 6 razy, z czego 4 mecze w sobotę. 

Poniedziałek 7.12
01.00 Oklahoma – Villanova
01.00 IUPUI – Purdue
01.00 VMI – Butler
01.00 Western Illinois – Iowa
01.00 Brown – Georgetown
03.00 Buffalo – Iowa State
03.45 Oregon – Navy
04.00 Idaho – USC
04.00 Biola – San Diego State
Wtorek 8.12
01.00 West Virginia – Virginia
01.00 Northern Iowa – George Mason
01.00 Florida – Miami (FL)
01.00 Colgate – Syracuse
01.00 Wright State – Xavier
02.00 Texas San Antonio – Texas
02.00 Air Force – Ohio State
02.00 Marquette – San Jose State
02.00 Northwestern State – Baylor
03.00 Michigan – SMU
03.00 Stony Brook – Notre Dame
03.00 Montana – Gonzaga
03.30 Maryland – Connecticut
05.00 TCU – Washington
Środa 9.12

23.00 Niagara – St. John’s
01.00 Howard – Purdue
01.00 Eastern Kentucky – Kentucky
01.00 Boston College – Providence
01.00 IPFW – Indiana
01.00 Maryland Eastern-Shore – Michigan State
02.00 Holy Cross – Kansas
02.00 Yale – Illinois
02.00 De Paul – Drake
03.00 Fresno State – Arizona
03.00 Utah State – BYU
03.00 UNLV – Wichita State
03.00 Dayton – Vanderbilt
03.00 Milwaukee – Wisconsin
05.00 Incarnate Word – California
Czwartek 10.12
01.30 Iowa – Iowa State
03.00 Washington State – Idaho
04.00 Nichols State – San Diego State
Piątek 11.12
01.00 Pittsburgh – Eastern Washington
02.05 Valparaiso – Chicago State
02.30 North Dakota State – North Dakota
Sobota 12.12
18.00 Ohio State – Connecticut
18.00 Bryant – Providence
18.00 Delaware State – Michigan
19.30 Marquette – Wisconsin
20.00 Youngstown State – Purdue
20.00 Oral Roberts – Oklahoma
20.00 Eastern Michigan – Louisville
20.30 Tennessee – Butler
20.30 UNC-Wilmington – Georgetown
21.00 Ole Miss – Southeast Missouri State
21.15 Arizona State – Kentucky
21.30 Utah – Wichita State
21.30 Lafayette – Sacred Heart
21.30 St. Mary’s – California
22.15 Maryland Eastern-Shore – Maryland
23.05 Mississippi State – UMKC
23.30 North Carolina – Texas
23.30 Kansas State – Texas A&M
23.30 Cincinatti – Xavier
00.00 Florida – Michigan State
00.30 McNesse State – Indiana
01.00 Drake – Nevada
01.00 Oregon – Boise State
01.00 Chattanoga – Dayton
01.00 UNLV – UC Riverside
02.00 Oregon State – Kansas
02.00 Manhattan – Memphis
02.00 BYU – Colorado
02.30 Minnesota – Oklahoma State
03.00 Northern Iowa – New Mexico
04.00 UCLA – Gonzaga
Niedziela 13.12
18.00 Syracuse – St. John’s
20.00 Loyola – Notre Dame
21.00 Southeastern Louisiana – Florida State
22.00 Murray State – Illinois State
22.00 Yale – USC
22.00 NC State – South Florida
22.00 Morehead State – Pittsburgh
23.00 Louisiana Monroe – West Virginia
23.00 La Salle – Villanova
23.30 LSU – Houston
00.00 Arkansas Pine Bluff – Iowa State
02.00 Missouri – Arizona

wojgrudzien
07.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl