Polub nas na facebooku:    
Akademickie newsy(12)

1) Jayson Tatum numer 2 w klasie 2016 wybrał grę dla Mike Krzyzewskiego w Duke Blue Devils. Grający na pozycji niskiego skrzydłowego zawodnik wybrał Duke ponad UNC, Kentucky i rodzinne Saint Louis.

2) Tyus Battle z klasy 2016 po tym jak zrezygnował z gry w Michigan wystąpi w Syracuse Orange.

3) Harry Giles numer jeden klasy 2016 nie zdecydował się na reklasyfikację do rocznika 2015 i pozostanie w HS w przyszłym sezonie. Będzie grał w jednej z najbardziej utytułowanej drużynie na tym poziomie rozgrywkowym Oak Hill.

4) Austin Nichols z Memphis nie odpuszcza i zatrudnił prawnika aby jak najszybciej uregulować swoją pozycję prawną wobec Memphis University.

5) James Blackom Jr. guard Indiana Hoosiers doznał kontuzji  kolana. Będzie poza treningiem do końca wakacji. Powinien wrócić do treningów na początku września.

6) Skrzydłowy Missouri Montaque Gill-Caesar planuje transfer. Póki co niewiadomo do jakiej drużyny.

7) Uniwersytet Wyoming przedłużył kontrakt z trenerem Larry Shyatt’em do kwietnia 2020 roku.

8) Ben Howland były trener UCLA a obecnie Mississippi State zapewnił na ostatniej konferencji prasowej, że bardzo dobrze czuje się w nowym miejscu. Najbardziej utytuowany po Johnie Woodenie coach ekipy z Kalifornii dodał, że nie może być mu źle skoro za dwa piwa w hotelowym lobby płaci tylko 5 dolarów 🙂

9) Kentucky bardzo mocno walczą już o rekrutów w klasie 2016.

10) Kameron McGusty guard z Seven Lakes High School w Teksasie zagra w Oklahoma Sooners.

11) Rick Pitino w czasie offseason prowadzi reprezentację Portoryko w Pan-American Games. W jego ekipie nie ma jednak wybranego w ostatnim drafcie z jedynką Karla Townsa.

12) Znamy dwóch uczestników Puerto Rico Tip-off. Głównymi faworytami turnieju będą ekipy Butler i Utah Utes.

13) Trio z Arkansas Anton Beard, Jacorey Williams i Dustin Thomas zostało zawieszonych po tym jak zostali aresztowani w zeszłym tygodniu w Fayettville.

14) Lista uczestników tegorocznego Maui Invitational wygląda imponująco! W listopadzie na Hawajach wystąpią ekipy UNLV, Kansas, Wake Forest, Vanderbilt, Indiana, Chaminade, UCLA, St. John’s.

15) Austin Nichols zagra w Virginia Cavaliers. Po burzliwym rozstaniu z Memphis na których wymusił transfer Tigers ostatecznie odpuścili batalię sądową z byłym najlepszym graczem i pozwolili mu odejść.

16) Rozgrywający Illinois Tracy Abrams opuści cały następny sezon z powodu kontuzji ACL. Jakby tego było mało uszkodził sobie również ścięgno Achillesa. Całe zdarzenie miało miejsce podczas poniedziałkowego treningu na kampusie Fighting Ilini.

17) Stefan Moody miał być liderem Ole Miss w przyszłym sezonie został aresztowany i postawiono mu zarzuty. Andy Kennedy trener ekipy z Missisippi póki co nie wypowiedział się na temat tej sytuacji.

18) Jest spora szansa że w NBA 2k16 zobaczymy kilka zespołów z NCAA. 2k Sports wykupiło licencję dla takich ekip: Arizona, Arizona State, Georgetown, Kansas, Louisville, Michigan, Texas, UCLA, UConn, Villanova i Wisconsin.

19) Matt Shrigley uszkodził ACL. Junior z San Diego najprawdopodobniej opuści sezon.

20) Elijah Bryant najlepszy debiutant konferencji Colonial zagra w przyszłym sezonie w BYU Cougars. Jest to bezpośredni rywal Gonzaga Buldogs w konferencji WCC.

21) California zagra z San Diego State a West Virginia z Richmond w 1 rundzie Las Vegas Invitational 26 października w Orleans Arena w Las Vegas.

 

wojgrudzien
30.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl