Polub nas na facebooku:    
Akademickie newsy(3)

1) Austriak Jacob Poetl zostaje na drugi rok na kampusie jednej z rewelacji tego sezonu Utah Utes. Typowany nawet do pierwszej dziesiątki draftu center postawił na spokojny rozwój w NCAA.

2) Arizona i Missouri doszli do porozumienia w sprawie sezonowej serii home-and-home. Oznacza to, że rozegrają w sezonie zasadniczym dwa spotkania. Po jednym na każdym kampusie. Póki co seria zaplanowana jest na dwa najbliższe sezony.

3) Znamy już match upy na nową serię meczów między konferencjami Big East vs Big Ten zwaną Gavitt Challange. Villanova zagra z Nebraską, St. John’s kontra Rutgers. Oba mecze zostaną rozegrane w Madison Square Garden. Odbędą się jeszcze dwa inne spotkania Illinois podejmą Providence a Creighton Indianę Hoosiers.

4) Najlepszy strzelec Alabamy Ricky Tarrant w przyszłym sezonie zagra w Memphis.

It’s a great city,” Tarrant told 92.9 FM ESPN. „It’s a great place to play basketball. The teammates I’ll be playing with, they’re great players. We’re just a step away from the [NCAA] Tournament. I feel like it was a great decision.

5) Podano informację(Adam Zagoria), że head coach Connecticut Kevin Ollie jest poważnym kandydatem do objęcia posady w NBA w Oklahoma City Thunder. Sam Ollie oświadczył, że nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać otoczenia i stawiać sobie nowych wyzwań.

6) Evan Payne przeniósł się z LMU do Long Beach State. Ma jeszcze dwa lata gry w NCAA przed sobą. Jednak zadebiutuje w nowych barwach dopiero w sezonie 2016/17.

7) Były już zawodnik Gonzagi Angel Nunez został wytransferowany do South Florida. W Bulldogs nie odgrywał dużej roli, co powinno się zmienić w barwach Bulls.

8) Guard UNC Marcus Paige musiał poddać się zabiegowi artroskopii prawego kolana. Nie jest planowana dłuższa przerwa w grze z tego powodu. Paige ma dołączyć do drużyny już w wakacje.

9) Najlepszy zawodnik Michigan Caris LeVert ogłosił, że zostaje na kampusie w Ann Arbor na kolejny sezon.

10) Gwiazdor  Ohio State D’Angelo Russell postanowił po jednym roku zakończyć karierę akademicką i zgłosił się do draftu.

11) Taką samą decyzję podjął inny topowy gracz z klasy freshmanów. Stanley Johnson po roku gry dla Wildcats spróbuje swoich sił na parkietach NBA.

12) Duke nie czekali długo z zastępstwem Tyusa Jonesa. Ich nową podstawową jedynką będzie reklasyfikowany z klasy 2016 do klasy 2015 Derryck Thorton.

13) Marcus Marshall, który opuscił uczelnie Missouri State zagra w przyszłym sezonie w barwach Nevady.

14) Jeden z czołowych rekrutów klasy 2015 Malik Newmann będzie w przyszłym sezonie w barwach Mississippi State. Będzie tam grał pod okiem byłego coacha UCLA Bena Howlanda. Obaj bardzo cieszą się na myśl o wspólnej grze w Starkville. To głównie osoba długoletniego coacha Bruins wpłynęła na decyzję gry czołowego guarda właśnie tam.

15) Jaren Sina przenosi się z Seton Hall do George Washingthon.

16) Damion Lee jeden z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych graczy, którzy zdecydowali się na transfer zagra w przyszłym sezonie pod wodzą Ricka Pitino w Louisville Cardinals.

17) James Blackmon Jr. zostaje na swój drugi sezon w Indiana Hoosiers.

18) Lousiville planują w ramach przygotowań rozegrać sześć sparingów przedsezonowych na terenie Puerto Rico. Mecze mają odbyć się w sierpniu.

19) Tyrone Wallace z Californii zapowiedział, że zostaje w NCAA na swój seniorski sezon.

20) Jeden z najlepszych seniorów w NCAA Buddy Hield zdecydował, że zostanie na swój 4 i ostatni sezon w Oklahoma Sooners.

21) LSU dodali kolejnego freshmana do swojej tegorocznej rekrutacji. Po Benie Simmonsie kolejnym zawodnikiem będzie Brandon Sampson.
22) Anthony Collins przenosi się do Texas A&M. W tym sezonie był zawodnikiem South Florida.
23) Shannon Evans w przyszłym sezonie zagra w Arizona State.

24) Guard Indiana Hossiers Yogi Ferrell podjął taką samą decyzję jak jego kolega James Blackmon i zostaje na kolejny rok na kampusie.

25) Arizona w przyszłym sezonie będzie zupełnie nowym zespołem. 4 z 5 starterów z poprzedniego sezonu zadeklarowało udział w tegorocznym drafcie.

26) Big Sky począwszy od przyszłego sezonu swoje turnieje konferencji zarówno męskie jak i żeńskie będzie rozgrywać w Reno w Reno Events Center. Umowa została zawarta na 3 najbliższe sezony. Na codzień występuje tam była ekipa Olka Czyża Nevada Wolfpack.

27) Jeden z najlepszych rekrutów z tegorocznej klasy Brandon Ingram wybrał Duke. Kibicuje im od dziecka i powiedział, że spełniły się jego marzenia.

28) Kolejny rekrut Jaylen Brown ograniczył swój wybór do 5 uczelni. W grze pozostają California, Kansas, Kentucky, Michigan i North Carolina.
29) UNC, Temple, Navy i Florida wezmą udział w turnieju rozpoczynającym sezon 13 listopada – Veterans Classic 2015. 

wojgrudzien
28.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl