Polub nas na facebooku:    
Akademickie rozmowy odc. 12

W najnowszym odcinku rozmawiamy o trwającym skandalu w NCAA oraz sprawie prowadzonej przez FBI, gdzie na celowniku są nielegalnie działjący trenerzy, agenci oraz pracownicy firm odzieżowych. Omawiamy kto na tę chwilę jest zamieszany, kogo już spotkały jakieś kary oraz o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. W skrócie poruszyliśmy też propozycje specjalnie powołanej komisji na poprawę sytuacji.

Arek Dudek
Krzysztof Kosidowski

Kosi
28.04.2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl