Polub nas na facebooku:    
Podsumowanie występów Athletes in Action w Niemczech

Po trzech wysoko wygranych meczach w Polsce drużyna Athletes in Action już bez Karola Gruszeckiego i Pawła Mrozika wyjechała do Niemiec, by kontynuować swoją przygodę w Europie. W dniach 5-9 czerwca rozegrali cztery spotkania z różnymi przeciwnikami i jak się okazała do USA wrócili niepokonani.

Wyniki meczów:

5 czerwca przeciwko BG Dorsten 108:63 (Highlights)
6 czerwca przeciwko Paderborn 124:63 (Highlights)
9 czerwca przeciwko Alba 2 +6*

*brak potwierdzenia

Niestety dokładnych statystyk z tych spotkań brak, więc określenie, który zawodnik spisał się najlepiej jest praktycznie niemożliwe. Śmiało można jednak zaryzykować stwierdzeniem, że każdy z nich miał swój wkład w wyniki AIA. Gracze też na pewno zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w najbliższym sezonie. Warto więc zanotować sobie te nazwiska Drew Barham (Memphis), Duece Bello (Baylor), Daniel Coursey (Mercer), Brady Heslip (Baylor), Jordan Juenemann (Kansas), Akil Mitchell (Virginia), Christian Garrett (Kansas), Jamil Wilson (Marquette), Josh Richardson (Tennessee), Jordan Revers (Texas-Arlington), Karol Gruszecki (Texas-Arlington) i sprawdzić za rok jakie postępy poczynili.

Niektórzy mieli też okazje wcielić się w rolę trenera i na przykład Brady Heslip rozrysował kilka akcji przed meczem z BG Dorsten:

Coach Tim Maloney poprosił też Jamila Wilsona, by wcielił się na krótki czas w trenera i był bardzo aktywny na ławce:

Oprócz spotkań podobnie jak w Polsce zawodnicy mieli czas na zwiedzanie czy inne atrakcje. Między innymi odwiedzili park dla dzieci i bawili się świetnie. Zobaczcie sami:

Zachęcam do odwiedzenie kanału YouTube Athletes in Action Basketball, gdzie znajdziecie inne ciekawe filmiki.

Kosi
17.06.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl