Polub nas na facebooku:    
Bracket CollegeHoops.pl

To już czas, bo za parę godzin Selection Show podczas którego poznamy wszystkich 68 uczestników NCAA Tournament. Wprawdzie czasu na zapisanie się będzie jeszcze trochę, ale już teraz zachęcam wszystkich znających temat oraz nowych chętnych do dołączenia do zabawy w przewidywanie zwycięzców poszczególnych spotkań. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku bracket wypełniamy na stronie CBSSports, a link do niego znajduje się poniżej. Na początek jednak kilka informacji:

1) Wszyscy uczestnicy z poprzedniego roku powinni już być zapisani do bracketu, a wystarczy się tylko zalogować.
2) Nowi, jeśli nie posiadają konta muszą takowe założyć na stronie CBSSports.com
3) Punktacja niezmienna, czyli za poprawne wytypowanie zwycięzcy rundy z udziałem 64 ekip jest 1 punkt, a za trafienie w rundzie następnej 2 punkty. W Sweet 16 do zgarnięcia 4 oczka, później w Elite Eight 8, Final Four 16 i za finał 32 punkty.
4) Dołączyć oraz wypełnić swój bracket trzeba najpóźniej na godzinę przed pierwszymi meczami rozgrywanymi 19 marca. Do tej daty trzeba wypełnić całość, bo później nie będzie już możliwości edycji.

Zapraszam:

Bracket CollegeHoops.pl
Link dla nowych uczestników
Hasło: collegehoops

Kosi
15.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl