Polub nas na facebooku:    
Bracket collegehoops.pl 2013

Wczoraj poznaliśmy wszystkich uczestników tegorocznego turnieju, więc i można rozpocząć zabawę w typowanie. Podobnie jak było to w poprzednich latach na stronie Yahoo! pozwoliłem sobie założyć odpowiednią grupę, do której może dołączyć każdy zainteresowany, a jedyne co wystarczy, to znać ID i hasło, które podałem poniżej.

Chyba nikogo z zeszłorocznych uczestników do ponownego zalogowania się specjalnie zachęcać nie trzeba. Jeśli zaś jeszcze nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w zabawie powinniście jak najszybciej to nadrobić. Tu nie trzeba mieć większej wiedzy, ani też nie można sugerować się bilansem czy rozstawieniem ekip. Turniej rządzi się swoimi prawami i nawet jeśli wypełnisz go pod kątem własnych upodobać drużyn, nazw, maskotek, lub czegokolwiek masz spore szanse na dobry wynik. To właśnie całe piękno tego marcowego święta, w którym wydarzyć może się dosłownie wszystko.

Do zabawy nie potrzeba Wam nic specjalnego oprócz konta pocztowego na Yahoo! Po założeniu wystarczy wejść pod ten link, zalogować się i można wypełniać bracket.

ID: 122590

hasło: collegehoopspl

Czas na wypełnienie jest do startu pierwszego meczu drugiej rundy (21.03.2013), czyli aż wyłonią się ostatni uczestnicy finałowej 64 biorący udział w First Four. Do tego momentu można wypełniać w całość lub w częściach, edytować i wielokrotnie zmieniać. Pamiętajcie tylko by za każdym razem klikać „save” i warto też sprawdzić w ostatnim dniu czy faktycznie nasz bracket się zapisał.

Miłej zabawy!

Kosi
18.03.2013
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl