Polub nas na facebooku:    
Bracket collegehoops.pl

Podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku na Czwartej Kwarcie również tym razem zapraszam wszystkich do zabawy i typowania zwycięzców poszczególnych spotkań. W skrócie przewidujemy jak będzie wyglądała drabinka całego Turnieju, a dokładniej 63 spotkań, bez meczów First Four.

Aby dołączyć do zabawy wystarczy wejść na stronę Yahoo! Tournament Pick’em i dołączyć do grupy wpisując:

ID: 43216
Hasło: collegehoopspl

Warunkiem jest posiadanie konta w serwisie Yahoo!.

Punktacja jest standardowa, czyli za wytypowanie prawidłowych zwycięstw w drugiej rundzie otrzymujemy 1 punkt, w kolejnej fazie 2, potem 4, 8, 16 i za mistrzostwo 32. Do wzięcia udziału w zabawie zachęcam wszystkich, nawet tych nie interesujących się za bardzo rozgrywkami NCAA, bo wiedza tutaj nie odgrywa aż takiego znaczenia. Co roku jesteśmy świadkami wielu niespodzianek i nawet słabe wytypowanie pierwszych rund nie wpływa aż tak bardzo na końcowy wynik, pod warunkiem że prawidłowo wytypujemy mistrza.

Aby nieco Was zachęcić w tym roku zwycięzca otrzyma DVD: NCAA March Madness: The Greatest Moments of the NCAA Tournament. Nagroda jest nowa jeszcze w foli, a małym minusem jest jedynie Region 1 czyli USA/Canada. W skrócie oznacza to, że nie wszystkie odtwarzacze DVD sobie z tym poradzą, ale z oglądaniem na komputerze problemów być już nie powinno. Wszystkich zainteresowanych wygraniem nagrody proszę o podanie na Yahoo! aktualnie używanego maila, bo za pomocą jego będę się kontaktował ze zwycięzcą.

Selection Sunday odbędzie się 11 marca i wtedy też będziemy mogli zacząć wypełniać nasz bracket. Wszystkie mecze trzeba obstawić przed rozpoczęciem turnieju i w trakcie jego trwania nie będzie można już edytować.

Kosi
08.03.2012
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl