Polub nas na facebooku:    
Co czytać

Jak sami wiecie na mnie nie ma co liczyć, bo z intensywnością tekstów bywa różnie, a ostatnie bardzo źle. Sebastian Hetman pod napływem obowiązków także gdzieś zaginął, a przecież na parkietach NCAA wcale mniej się nie dzieje. Powoli sezon wkracza w najważniejszą fazę, wiec też zainteresowanie rozgrywkami powinno wzrosnąć. Stąd pomysł, by przedstawić kilka najciekawszych moich zdaniem kolumn, którym warto poświęcić kilka minut nawet jeśli koszykówką uniwersytecką interesujesz się od święta.

Poniedziałek

Seth Davis – @SethDavisHoops

Hoop Thoughts – nietypowe podsumowanie tygodnia, w którym znajdziemy wiele ciekawostek, czy najistotniejszych informacji ze świata NCAA.

Wtorek

John Gasaway – @JohnGasaway

Tuesday Truths – statystyczne spojrzenie na efektywność poszczególnych drużyn z najważniejszych konferencji wzbogacone o wiele dodatkowych fajnych danych.

Środa

Jason King – @JasonKingBR

King’s Court – zawsze spora dawkach wiedzy przedstawiana w najróżniejszy sposób. Niestety od ostatniego tekstu minął prawie miesiąc, ale wierzę, że wróci do regularnego publikowania.

Czwartek

Luke Winn – @lukewinn

Power Rankings – nikt w tak przyjemny i ciekawy sposób nie przedstawia zaawansowanych statystyk. Jeśli masz przeczytać tylko jeden tekst w tygodniu związany z NCAA, to niech będzie to ten.

Piątek

Rob Dauster – @RobDauster

Weekend Preview – praktyczna zapowiedź najważniejszych spotkań weekendu, podczas którego zazwyczaj dzieje się najwięcej.

Lektura codzienna

Morning Five – zbiór najważniejszych informacji oraz linków z dnia poprzedniego.

Morning News – podsumowanie najciekawszych wyników z nocy plus garść newsów.

Kosi
23.02.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl