Polub nas na facebooku:    
College Raport 15.12.17

Tej nocy tylko jeden zespół z Top 25 rozegrał swoje spotkanie, mowa o #21 – Baylor. Bears nie mieli większych problemów z Texas Southern, wygrywając 99-68. Dobry występ rozegrał wracający po krótkiej przerwie Manu Lecomte – 7/11 z gry, 22 punkty oraz 6 asyst.

Problemów nie miała także drużyna USC, wygrywając 82-59 z Santa Clarą. Aż trzech graczy Trojans zanotowało double-double, a Jordan McLaughlin był o punkt od bycia czwartym. Wspomniana trójka – Chimezie Metu, Bennie Boatwright oraz Nick Rakocević wydatnie przyczyniła się do dominacji Trojans na zbiórce – 52-27. Do tego Metu oraz Boatwright przekroczyli barierę 20 punktów.

Swój mecz wysoko wygrało także Northwestern, pokonując Valparaiso 84-50. Przewodził im Vic Law z 18 punktami, a kluczem do wygranej okazało się trafienie 12 z 22 trudu trójek.
Pierwszy mecz w sezonie wygrało za to Norfolk State, pokonując Mid-Atlantic Christian 112-34. Nie grali skutecznie, ale 66 zbiórek wystarczyło aby zdominować rywala już od pierwszych minut. Tym samym bez zwycięstwa pozostaje już tylko sześć zespołów:

Dominik Kędzierawski
15.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl