Polub nas na facebooku:    
College Raport 20.11.17

63 spotkania, w tym finały Puerto Rico Tip-Off i Charleston Classic, czyli było całkiem ciekawie. Polacy z DIV I tym razem nie grali, ale za to Marcin Wyszomirski w DIV II w 9 minut zaliczył 4 punkty i 2 zbiórki, ale też 4 straty. Sprawdźmy co ciekawego na parkietach pierwszej Dywizji.

1. Texas Tech rozjechało Northwestern w finale Hall of Fame Tip-Off aż 85-49. 25 punktów Keenana Evansa.

2. W finale Puerto Rico Tip-Off Iowa State ograła Boise State 75-64 przy dużym udziale 26 punktów Donovana Jacksona.

3. Łatwe (czasem nieco mniej) zwycięstwa z niżej notowanymi przeciwnikami zaliczyły Michigan State, Florida, Minnesota, Virginia, Rhode Island i St. Mary’s. Po zwycięstwie z USF na 50% wskoczyła Indiana.

4. Po dogrywce wyjazdowy mecz z Vanderbilt wygrali koszykarze USC. 35 punktów rzucił Jordan McLaughlin. W innym ciekawym meczu Houston ograło Wake Forest. Jak zwykle błyszczał Rob Gray – 23 punkty, a wyróżniał się także rzucający niemal tylko za trzy Wes VanBeck – 5 trójek, 19 punktów.

5. Z innych ciekawszych osiągnięć statystycznych warto wspomnieć o 35 punktach Tra Holdera z Arizona State i 39 Coreya Allena z Detroit (do tego 5 zbiórek i 5 asyst).
6. Kilka akcji z wczoraj.
https://twitter.com/WKUBasketball/status/932444756046700544


Gratis coś z HS.
https://twitter.com/RIAFFILIATED/status/932395132602716160
7. Jeszcze migawka z meczu SMU- Arkansas Pine Bluff – co prawda nie z wczoraj, ale warto zobaczyć.

8. Prawie bym zapomniał! Aż cztery dogrywki rozegrano w meczu Indiana State – Ohio. 66 z 96 punktów dla Ohio zdobył tercet Mike Laster, Teyvion Kirk i Jordan Dartis.

9. … i o tym też bym zapomniał! Temple ograło w finale Charleston Classic Clemson. W barwach Owls aż pięciu graczy zaliczyło podwójne zdobycze, a najwięcej oczek zdobył Shizz Alston – 14. Podpoieczni Frana Dunphy’ego naprawdę dobrze weszli w sezon, ogrywając trzy mocne ekipy – poza Tigers mają na rozkładzie także Old Dominion i Auburn.

Lehu
20.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl