Polub nas na facebooku:    
College Raport 26.12.17

Dzisiaj znowu dzień pauzy, ale w nocy miały miejsce ostateczne rozstrzygnięcia turnieju Hawaiian Airlines Diamond Head Classic.

1. Tytuł zgarnęło USC, które ograło w finale New Mexico State. Aż 33 punkty zaliczył Bennie Boatwright. Poza nim tylko Jordan McLaughlin rzucił więcej niż dzisięć oczek – 12, ale to wystarczyło do wygranej 77-72. Dla pokonanych 28 punktów zdobył Zach Lofton. Ciekawy przypadek, bo gość jest z rocznika ’92 i gra już na czwartej uczelni! Więcej już się nie da!

2. W innych meczach Miami ograło Middle Tennessee, Davidson wygrało z Akron, a gospodarze z uniwersytetu Hawaii przegrali z Princeton.

3. Zostały już tylko trzy niepokonane drużyny – Villanova, Arizona State i TCU. Dla wszystkich tych ekip następne mecze będą początkiem rywalizacji w konferencjach. Sun Devils zaczynają bardzo mocno, bo od spotkania z Arizoną, na TCU czeka Oklahoma, a Villanova zagra z DePaul. Zapowiada się na to, że Villanova najdłużej utrzyma status niepokonanych, chociaż jeśli ASU ogra Arizoną, to kto wie – następne mecze są zdecydowanie bardziej przyjazne.

4. Na drugim biegunie – czyli bez zwycięstwa – jest jeszcze sześć ekip. Texas Southern, Alabama State, Coppin State, Arkansas Pine Bluff, Alabama A&M i Mississippi Valley State. Aż 5 tych ekip (wszystkie poza Coppin State) pochodzi z konferencji Southwestern Athletic Conference!

Lehu
26.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl