Polub nas na facebooku:    
College Raport 9.01.18

Minionej nocy zaledwie jeden notowany zespół – Arizona State. Po dwóch porażkach, Sun Devils pokonali Utah Utes 80-77. ASU szybko zbudowali sobie 11 punktów przewagi, ale nim pierwsza połowa dobiegła końca, Utes wyrównali. Nie potrafili się urwać w drugiej połowie, więc spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w końcówce, w której to już Sun Devils mieli więcej zimnej krwi.
Swój pierwszy mecz w tym sezonie wygrała za to drużyna Coppin State, przełamując serię dwudziestu porażek z rzędu. Potrzebowali do tego aż dwóch dogrywek z Florida A&M, ale po bardzo wyrównanych 50 minutach wygrali 79-78, decydujące punkty zdobywając na 12 sekund przed końcem.
W drugiej dywizji zagrał Marcin Wiszomirski, ale jego zespół Pitt-Johnstown przegrał z Edinboro 79-82. Marcin zagrał cztery minuty, rzucając dwa punkty, zbierając jedną piłkę oraz notując dwie straty. Trafił jeden z trzech oddanych rzutów, notując dwa pudła zza łuku.
Grał także, ale w trzeciej dywizji, Stefan Marchlewski w barwach Morrisville State. Jego zespół zdominował Wells 97-67, a Stefan w 24 minuty zanotował 8 punktów (3-3 z gry, 2-2 zza łuku), dwie zbiórki, asystę oraz dwa przechwyty.

Dominik Kędzierawski
09.01.2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl