Polub nas na facebooku:    
Dobra forma Czerniawskiego

Kolejny udany występ zaliczył Dawid Czerniawski, a jego drużyna Davenport zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu pokonując na wyjeździe Purdue Northwest 88:67. Po rozegraniu trzech meczów w trzy dni teraz przyjdzie czas na krótki odpoczynek, a następny zawody rozegrają 14 listopada u siebie z Taylor.

Polak spotkanie rozpoczął z ławki, ale na parkiecie pojawił się już po czterech minutach gry. Jak przystało na kapitana do spotkania wniósł sporo zaangażowania po obu stronach boiska oraz spokoju wynikającego oczywiście z doświadczenia. To właśnie z nim na boisku pod koniec pierwszej połowy przewaga Panthers zaczęła rosnąć i ostatecznie tę odsłonę kończyli serią 20:9. Dawid do przerwy miał już na koncie 7 punktów, 5 zbiórek i 2 asysty.

W drugiej połowie zespół Davenport szybko powiększył przewagę do 20 oczek i w tych okolicach utrzymywał prowadzenie aż do ostatnich minut. Nasz rodak w sumie na boisku spędził 24 minuty zdobywając 10 punktów (4/4 za 2, 3/4 za 1), 7 zbiórek i 3 asysty, ale miał także 2 straty oraz 5 przewinień, które ograniczyły jego czas gry zwłaszcza w drugiej odsłonie. Oprócz dobrej postawy w obronie warto odnotować kolejny mecz z trzema asystami co też pokazuje, że Dawid dużo widzi i chętnie dzieli się piłką. Po trzech rozegranych spotkaniach center Panthers notuje przeciętnie 10,3 pkt, 7 zb i 2,7 as w 21,3 min.

Statystyki
Cały mecz (od 20 minuty)

Kosi
06.11.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl