Polub nas na facebooku:    
Gdzie obejrzeć Nike Hoop Summit

Już dziś w nocy o godzinie 4:00 czasu polskiego zostanie rozegrana kolejna edycja prestiżowego spotkania Nike Hoop Summit. Podobnie jak w poprzednim roku, także i tym razem w gronie zawodników mamy naszego reprezentanta i jest nim Michał Michalak.

Nie będę pisał zapowiedzi, kogo warto oglądać, bo na taki mecz nikt przypadkowo zaproszony nie został, a jedynie odsyłam na oficjalna stronę nikehoopsummit.com, gdzie znajdziecie pełne składy USA Team i World Team.

Transmisje ze spotkania przeprowadzi stacja Fox Sports Net, jednak nam pozostaje oglądanie spotkania online. Mamy więc dwie możliwości:

Pamiętajcie ustawić budziki na 4:00.

Kosi
07.04.2012
Komentarze

ustawić zegarki ? raczej wypić odpowiednią ilość energetyków lub kawy jak kto woli 😉 ale i tak pewnie nie dam rady ( Indiana-Boston i to wszystko na dzisiaj) , jutro pewnie na sport-scene albo davka bedzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl