Polub nas na facebooku:    
Gdzie oglądać turniej

Tak, to już dziś startuje impreza, na którą wszyscy czekali. Coroczny turniej z udziałem 68 wyselekcjonowanych ekip ze względu na swoją nieprzewidywalność jest najbardziej atrakcyjnym ze wszystkich podobnych wydarzeń. Standardowo też wraz z jego nadejściem zwiększa się zainteresowanie rozgrywkami NCAA i stąd też ten wpis, bo o dostęp do turnieju jeszcze nigdy nie było tak trudno.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku nie będzie możliwości oglądania na żywo spotkań, na oficjalnej stronie March Madness Live. A dokładniej jeśli ktoś mieszka poza USA (czyli pewnie wszyscy czytający). Tam, gdzie turniej cieszy się też największą popularnością oglądanie jest znacznie łatwiejsze, z czego jeszcze parę lat temu mogliśmy korzystać i my. Niestety uległo to zmianie i od razu chciałbym zaznaczyć, że to nie wina stacji CBS, ani samych włodarzy NCAA. Utrudnienia powstały za sprawą ESPN, które posiada prawa do transmitowania rozgrywek między innymi na Europe i coraz mocniej działa w tym kierunku. Tak jak przez cały sezon masę spotkań na żywo i z odtwarzania możemy oglądać na ESPN Playerze, tak i teraz podobnie jest w przypadku turnieju NCAA. Minusem to oczywiście potrzeba wykupienia subskrypcji (20 euro na miesiąc), ale dodatkowo zyskujemy dostęp do turnieju NIT oraz całej masy już rozegranych meczów sezonu zasadniczego.

Jeśli chodzi o oficjalne i legalne źródła to by było na tyle, zwłaszcza że stacji ESPN America w Polsce już nie ma. Jest jednak cień szansy, że mecze transmitowane przez CBS będą dostępne na stronie March Madness Live. Jeśli dobrze kojarzę tak było rok temu, ale tym razem według supportu poza USA niedostępne na żywo mają być wszystkie mecze turnieju. Nie sprecyzowano tylko, czy podobnie będzie ze spotkaniami z odtwarzania, więc wciąż możemy mieć nadzieje. Jeżeli i to zawiedzie pozostają tylko mniej legalne streamy, torrenty i podobne źródła.

Kosi
18.03.2014
Komentarze

Mecze on demand prawdopodobnie ( póki co są dostępne) bedzie można ogladać na naszej zielonej wyspie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl