Polub nas na facebooku:    
Głosuj na Olka Czyża!

Sezon NCAA się już zakończył, ale nie wszystkie wyróżnienia jeszcze rozdane. Serwis hoopsmanifesto.com zorganizował konkurs na najlepszy dunk roku i w gronie kandydatów nie zabrakło pamiętnego wsadu Olka Czyża w spotkaniu z Pacific.

Polak ma już za sobą wygraną pierwszą rundę, a teraz w ćwierćfinale rywalizuje z Michaelem Kiddem-Gilchristem z Kentucky i jak to zwykle bywa potrzebuje Waszych głosów. Wystarczy wejść na stronę hoopsmanifesto.com i na dole wpisu oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie kończy się w niedziele.

Pomóżmy Olkowi!

Kosi
18.04.2012
Komentarze

Zagłosowałem na Olka tylko ze względów patriotycznych, ale wsad Kidd-Gilchrista był moim zdaniem lepszy, poza tym na slo-mo widać, że Polak zrobił kroki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl