Polub nas na facebooku:    
3punkty z nocy 17/18.01.2017

Kolejne podsumowanie typowej nocy z NCAA. Trochę się działo, ale bez większych sensacji.
1) Duet podkoszowych Isaac Haas i Caleb Swanigan (w sumie 46 punktów, 16 zbiórek, 5 asyst) poprowadził Purdue do wyraźnej wygranej nad Illinois 91:68. Z pewnymi problemami, ale jednak Kentucky uporało się z Mississippi State 88:81 i jak zwykle spotkaniu towarzyszyło wiele efektownych akcji. Sporego stracha Michigan napędziło Wisconsin ostatecznie ulegając 64:68, choć 6 minut przed końcem Wolverines prowadzili jeszcze 6 oczkami.

2) Dwóch graczy zaliczyło świetne indywidualne występy. W wygranym spotkaniu Baylor z Texas 74:64 Johnathan Motley uzbierał 32 punkty (12/17 za 2, 0/2 za 3, 8/11 za 1), 20 zbiórek i 3 bloki. Ostatnim gracze, który osiągnął podobny wynik w meczu konferencji Big 12 był Blake Griffin w 2009 roku.

Rzucając 38 punktów (1/2 za 2, 11/21 za 3, 3/3 za 1) Matt Williams poprowadził UCF do zwycięstwa nad South Florida 86:64. Był to jego najlepszy mecz w karierze pod względem zdobytych punktów i trafionych trójek.

3) Do dwóch nietypowych sytuacji doszło w trakcie rozgrywania spotkań. W pojedynku Ole Miss z Tennessee na początku drugiej połowy zasłabł Rasheed Brooks i musiał zostać przewieziony do szpitala. Na szczęście jego stan zdrowia jest już dobry. W spotkaniu Rider ze Sieną doszło do małej sprzeczki zawodników i trenerów, co w rezultacie doprowadziło do nietypowego zachowania trenera po zakończeniu meczu:

W akcji nocy wystąpi Marcanvis Hymon z Ole Miss i jego dobitka bo bloku.

Kosi
18.01.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl