Polub nas na facebooku:    
Kalendarz spotkań Idaho State

Do zapowiedzi sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, więc podobnie jak ma to miejsce do tej pory na początek krótki opis terminarza spotkań drużyny Idaho State, w szeregach której zobaczymy Jakuba Kuśmieruka.

Bengals sezon rozpoczną na wyjeździe 10 listopada spotkaniem z Utah State, zaś 15 zagrają również na wyjeździe z Portland. W dniach 21-24 wezmą udział w Utah Thanksgiving Tournament, w którym zmierzą się z Utah, Wright State i Central Michigan.

Na swoim parkiecie w Holt Arena Idaho State zadebiutuje dopiero 29 listopada meczem z Montana Western z NAIA. W dalszej kolejności w ciekawszych spotkaniach zmierzą się 9 grudnia z Oregon, a 20 dni później z Washington State. Oba zespoły należą do konferencji Pac-12 i szczególnie w pierwszej potyczce przyjdzie im się zmierzyć z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Rywalizacja w Big Sky startuje już 20 grudnia, zaś turniej konferencji odbędzie się w dniach 14-16 marca. Podobnie jak większość zespołów z małych konferencji 22 lub 23 lutego Bengals wezmą udział w meczu z serii Bracketbuster. Więcej szczegółów na ten temat poznamy dopiero pod koniec stycznia.

Pełny terminarz Idaho State znajdziemy na stronie uczelni.

Kosi
22.09.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl