Polub nas na facebooku:    
Kalendarz spotkań Idaho State

Do zapowiedzi sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, więc podobnie jak ma to miejsce do tej pory na początek krótki opis terminarza spotkań drużyny Idaho State, w szeregach której zobaczymy Jakuba Kuśmieruka.

Bengals sezon rozpoczną na wyjeździe 10 listopada spotkaniem z Utah State, zaś 15 zagrają również na wyjeździe z Portland. W dniach 21-24 wezmą udział w Utah Thanksgiving Tournament, w którym zmierzą się z Utah, Wright State i Central Michigan.

Na swoim parkiecie w Holt Arena Idaho State zadebiutuje dopiero 29 listopada meczem z Montana Western z NAIA. W dalszej kolejności w ciekawszych spotkaniach zmierzą się 9 grudnia z Oregon, a 20 dni później z Washington State. Oba zespoły należą do konferencji Pac-12 i szczególnie w pierwszej potyczce przyjdzie im się zmierzyć z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Rywalizacja w Big Sky startuje już 20 grudnia, zaś turniej konferencji odbędzie się w dniach 14-16 marca. Podobnie jak większość zespołów z małych konferencji 22 lub 23 lutego Bengals wezmą udział w meczu z serii Bracketbuster. Więcej szczegółów na ten temat poznamy dopiero pod koniec stycznia.

Pełny terminarz Idaho State znajdziemy na stronie uczelni.

Kosi
22.09.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl