Polub nas na facebooku:    
Łatwe zwycięstwo Texas-Arlington

Zespół Karola Gruszeckiego bez najmniejszych problemów pokonał drużynę Texas-Pan American 92:60. Już w pierwszej połowie dzięki  serii 23-3 Mavericks wypracowali 18 punktową przewagę i w drugiej części gry mogli tylko kontrolować przebieg wydarzeń. Ostatecznie w samej końcówce jeszcze bardziej powiększyli przewagę wygrywając różnicą 32 oczek.

W Mavericks najlepiej wypadł Kevin Butler, który do 21 zdobytych punktów dodał 6 zbiórek, 5 przechwytów oraz 2 asysty i był to jego najlepszy mecz w karierze. Dla Broncs po 14 oczek rzucili Ruben Cabrera i Aaron Urbanus.

Karol Gruszecki na boisku pojawił się w pod koniec pierwszej połowy, a w sumie rozegrał 9 minut zdobywając 5 punktów (1/2 za 3, 2/2 za 1), 2 zbiórki oraz 1 stratę i 1 faul.

W kolejnym meczu 6 grudnia Texas-Arlington zmierzą się z mocną drużyną Texas Longhorns.

Kosi
29.11.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl