Polub nas na facebooku:    
Maciej Bender zaprezentował się fanom WVU

W nocy podczas sparingu West Virginii na oczach 4207 widzów zadebiutował Maciej Bender. Nie było to jednak oficjalne spotkanie, a coroczny mecz o nazwie „Gold-Blue Debut”, podczas którego fanom Mountaineers oficjalnie przedstawiono zespół. Po prezentacji zawodnicy zostali podzieleni na dwie ekipy, które rywalizowały ze sobą przez pełne 40 minut, a następnie był czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy.

W tym roku ze względu na remont hali WVU Coliseum spotkanie odbyło się w oddalonym o 126 km Wheeling i tam też zostanie rozegrany 29 października sparing przeciwko West Virginia Tech (NAIA). Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Złotych 55:45 w szeregach których najwięcej 12 punktów zdobył freshman James Bolden. U Niebieskich 19 oczek uzbierał Nathan Adrian, a 12 dodał Jevon Carter. Wśród przegranych znalazł się również Maciej Bender, który na boisku spędził 16 minut, nie trafiając ani razu na 4 próby (w tym 0/1 za trzy) oraz notując zbiórkę w ataku, 2 faule i stratę. Warto jednak nadmienić, że Polak jeszcze w środę zmagał się ze skręconą kostką i na pewno to tez wpłynęło na jego postawę na boisku.

Pełne statystyki

Zapis wydarzenia z kamery na hali (bez dźwięku) można znaleźć na oficjalnym fanpage’u West Virginii.

Kosi
14.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl