Polub nas na facebooku:    
Mecz tygodnia: Duke – North Carolina 18.02.2015

Linki do całych spotkań na YouTube, to jedyna rzecz aktualizowana na bieżąco na stronie. Warto więc wykorzystać ten zbiór i dlatego, co niedzielę będę umieszczał w oddzielnym poście najciekawszy moim zdaniem mecz z ostatniego tygodnia. Dzisiaj polecam świetne widowisko, w którym uczestniczyły dwa wielkie programy, które rywalizują ze sobą niemal od początku istnienia. Głównie dlatego, że ich kampusy leżą bardzo blisko siebie, ale także ze względu na fakt, że od lat obie drużyny walczą o prymat w konferencji ACC.

Świetne widowisko, w którym na pewno nie brakowało emocji. Na trybunach niesamowita atmosfera, a na boisku wielu zawodników, którzy wkrótce będą biegać po parkietach NBA z typowanym do pierwszego numeru w drafcie Jahlilem Okaforem. Naprawdę warto.

Kosi
22.02.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl