Polub nas na facebooku:    
Mecz tygodnia: Iowa State – Baylor 26.02.2015

Wstając rano miałem cichą nadzieje, że pojawi się już w sieci link do wczorajszego meczu Wichita State z Northern Iowa. Chciałem pokazać, że spotkania drużyn z mniejszych konferencji mimo braku w składzie czołowych postaci do draftu także mogą stać na wysokim poziomi i być emocjonujące. Tak się jednak nie stało i musiałem znaleźć opcję drugą. Ostatecznie wybór padł na pojedynek dwóch drużyn z konferencji Big 12. Ekip gdzie również próżno szukać wielkich nazwisk do najbliższego draftu, a mimo wszystko spotkanie ogląda się z wielką przyjemnością. Z jednej strony mamy zespół Iowa State, który od paru lat budowany jest w okół graczy zmieniających uczelnie, z drugiej będącą w przebudowie drużynę Baylor, która trochę zaskakuje dobrymi wynikami w tym sezonie.

Kosi
01.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl