Polub nas na facebooku:    
Najlepsze akcje z nocy

W nocy działo się na tyle dużo, że warto to wszystko zebrać w jednym miejscu i podsumować. Między innymi 43 punkty zdobył Frank Kaminsky, Jahii Carson rzucił 40, a Marcus Smart 39 i były to najlepsze indywidualne występy w tym sezonie. Tu jednak specjalnie na ten temat rozpisywać się nie będę, a pozwolę sobie tylko na opublikowanie najlepszych akcji.

Alley-oop mierzącego 180cm wzrostu rozgrywającego Kansas – Franka Masona

Aaron Gordon i jego alley-oop

Jabari Parker i jego dwie akcje coast-to-coast

Pełne highlighty Parkera z meczu z East Carolina:

Alley-oop Marcusa Smarta

Wszystkie punkty Smarta

Frank Kaminsky ustanawia punktowy rekord drużyny Wisconsin trafiając między innymi 6/6 za trzy

Billy Baron wygrywa mecz dla Canisius w meczu z Elon

Bryce Dejean-Jones z UNLV

lasvegas

Kosi
20.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl