Polub nas na facebooku:    
NCAA Tournament 2018! Krótka zapowiedź rundy First Four

Już dzisiaj i jutro pierwsze mecze turnieju! Oto rozkład jazdy  tego co czeka nas w pierwsze dwa dni.

13.03
23.40 LIU Brooklyn – Radford
02.10 St Bonaventure – UCLA

14.03
23.40 Texas Southern – North Carolina Central
02.10 Syracuse – Arizona State

Dwa mecze mniej znanych programów, ale jednocześnie mistrzów turniejów swoich konferencji. Awans każdej ekipy dalej nie będzie niespodzianką. Tradycyjnie mamy również dwa mecze z udziałem uznanych firm. Już dzisiaj UCLA spróbuje rozpocząć marsz do kolejnych rund. Aaron Holiday i jego kumple kontra bardzo ciekawy zespół z konferencji Atlantic-10. Nie będą mieli spacerku. St Bonaventure w tym sezonie było drugą siłą A-10. W wyrównanej stawce mieli imponujący bilans 14-4. Ustępowali tylko sklasyfikowanej drużynie Rhode Island. W fazie non-conference wygrali m.in z Maryland, Vermont, swoimi rywalami do jedynki Rams oraz po 3 dogrywkach z Davidson w jednym z najlepszych meczów tego sezonu. Gwiazdami tej ekipy jest duet Jaylen Adams i Matt Mobley. Dwaj guardzi. Szykuje się ostra jatka z Handsem i Holidayem.
Jutro z kolei mecz dwóch ekip, które psim swędem uzyskały promocję do turnieju. Syracuse właściwie nie wiadomo za co. Chyba za zasługi. Tyus

Battle jest świetny, ale nie mają za wiele więcej do zaoferowania. O mizerii Sun Devils pisałem przy okazji konferencji PAC-12.

wojgrudzien
13.03.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl