Polub nas na facebooku:    
Nevada i Texas-Arlington zagrają w NIT

Obu zespołom z Polakami w składach nie udało się wygrać turniejów w swoich konferencjach i w rezultacie byli skazani na decyzje Komitetu. Ta nie była przychylna i głównie ze względu na słabszych rywali w NCAA Tournament Nevady i Texas-Arlington nie zobaczymy. Trzeba jednak dodać, że Wolf Pack byli bardzo blisko kwalifikacji i znaleźli się w gronie najlepszych czterech drużyn, które nie zmieściły się w Turnieju.

W ramach nagrody pocieszenia jako mistrzowie swoich konferencji po sezonie zasadniczym zostali zaproszeni do grona 32 drużyn biorących udział w turnieju NIT.

[Bracket w formacie pdf]

Nevada została rozstawiona z #5 numerem i już w pierwszej rundzie zmierzy się z bardzo trudnym rywalem #4 Oral Roberts, a spotkanie zostanie rozegrane 14 marca.

Drużyna Texas-Arlington otrzymała numer #8 i w pierwszym meczu zagra z mistrzami Pac-12 po sezonie zasadniczym, #1 Washington. Spotkanie 13 marca.

Zapowiedź turnieju wkrótce.

*****

Oprócz turniejów NIT i NCAA po sezonie zasadniczym rozgrywane są także dwa mniejsze. CIT z udziałem 32 drużyn i CBI z 16 uczestnikami. Niestety bez zespołów z naszymi rodakami w składach.

[Terminarz CIT][Drabinka CBI]

Kosi
12.03.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl