Polub nas na facebooku:    
Niezła postawa Eastern Michigan

Wprawdzie ogólny bilans 10 zwycięstw i 13 porażek Eastern Michigan chluby im nie przynosi, to jednak biorąc pod uwagę spotkania tylko z konferencji Mid-American mają na koncie 5 wygranych i 4 przegrane.  Eagles zajmują pierwszą pozycje w dywizji West, ale nie robi to aż takiego wrażenie, bo to East jest dużo silniejsza i przeciwko zespołom z tej dywizji mają bilans 1-3.

Drużyna Eastern Michigan fatalnie spisuje się w ofensywie i pod tym względem zalicz się do najgorszych ekip w kraju. Na szczęście znacznie lepiej radzą sobie w defensywie i tu znacząco wyróżniają się na tle pozostałych drużyn z konferencji Mid-American. Wymuszają sporo błędów, nie pozwalają na łatwe punkty, a odstają jedynie na tablicach pozwalając swoim rywalom na zbyt wiele zbiórek w ataku.

Tak naprawdę jedynym utalentowanym ofensywnie graczem Eagles potrafiącym samemu kreować sobie pozycje w ataku jest Darrell Lampley, który notuje przeciętnie ponad 13 punktów w każdym meczu. Średnie pozostałych gracz zespołu nie przekraczają 7 oczek i to chyba najlepiej obrazuje problem trenera Roba Murphy’ego.

Kamil Jantoń po udanym początku sezonu zmagał się z różnymi problemami zdrowotnymi. Między innymi złamał noc, czy podkręcił kostkę i w rezultacie jego rola wyraźnie zmalała. Opuścił już 4 mecze, a w ostatnich spotkaniach na parkiecie pojawia się tylko na kilkuminutowe epizody. W dół poszły także jego średnie, które obecnie wynoszą 11.7min, 1.5pkt i 2.3zb.

Eagles luty zaczęli od dwóch porażek z rzędu i biorąc pod uwagę fakt, że w najbliższych dwóch spotkaniach zmierzą się z drużynami z dywizji wschodniej bardzo prawdopodobne jest dalsze wydłużenie serii przegranych.

Kosi
06.02.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl