Polub nas na facebooku:    
Olek Czyż w półfinale – głosujemy!

Między innymi dzięki Waszym głosom z poprzedniego tygodnia Olek Czyż pokonał Michaela Kidda-Gilchrista i to jego wsad przeszedł do półfinału konkursu organizowanego przez hoopsmanifesto.com. Tym razem jednak przed Polakiem dużo trudniejsze zadanie, bo pokonać dunk Jeremy’ego Lamba na pewno łatwo nie będzie.

Dla przypomnienia efektowna akcja Olka:

Głosy można oddawać do niedzieli, a wystarczy jedynie wejść do odpowiedniego postu na stronie hoopsmanifesto.com.

Głosujmy!

Kosi
25.04.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl