Polub nas na facebooku:    
Pierwsza wygrana Wolf Pack

Niewielkim zwycięstwem #1 Nevady zakończyło się ich ćwierćfinałowy pojedynek z najgorszą drużyną w konferencji, #8 San Jose State 54:44.

Po dość wyrównanej pierwszej połowie, w której to oba zespoły miały problemy z wykończeniem akcji ofensywnych Spartans prowadzili 14:13. Drugą odsłonę bardzo dobrze zaczął Wil Carter i po jego 8 punktach z rzędu drużyna San Jose State prowadziła już 27:19. Wtedy jednak do pracy wziął się rozgrywający Deonte Burton. W pojedynkę rzucił 8 punktów, a wspólnie z Olkiem Czyżem byli odpowiedzialni za 15 kolejnych punktów Wolf Pack wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Wprawdzie jeszcze 6 minut przed końcem Nevada wygrywała tylko 2 oczkami, ale dobrze rozegrana końcówka ponownie pozwoliła wypracować im większą przewagę i ostatecznie zwyciężyli 54:44.

16 punktów i 6 zbiórek miał Deonte Burton, a Olek Czyż dodał 10 oczek (3/7 za 2, 4/4 za 1), 3 zbiórki i asystę. Dla Spartans 18 punktów i 7 zbiórek zanotował Wil Carter.

W dzisiejszym meczu Nevada zagra z zespołem #5 Louisiana Tech, który pokonał #4 Utah State 72:70. Spotkanie rozpocznie się o 5:30 nad ranem czasu polskiego. W drugim półfinale zmierzą się #2 New Mexico State z #6 Hawaii.

Kosi
09.03.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl