Polub nas na facebooku:    
Podsumowanie First Four

Za nami pierwsze cztery mecze i wiemy już jak dokładnie będzie wyglądać drabinka pierwszej rundy. Nie będą Was jednak okłamywał, bo nie przygotowałem żadnego podsumowania, a posłużę się materiałami wideo z oficjalnego konta NCAA March Madness, które trzeba obserwować zwłaszcza w marcu.

Ekipa #16 Fairleigh Dickinson dzięki udanej drugiej połowie ograła zespół #16 Prairie View A&M 82:76.

#11 Belmont pomimo słabszego początku udało się ograć #11 Temple 81:70.

#16 North Dakota State po emocjonującej końcówce uporała się z #16 North Carolina Central 78:75.

#11 Arizona State kontrolując przebieg spotkania od pierwszej do ostatniej minuty wygrywa z #11 St. John’s 74:65.

I bonusowo najlepsze dunki First Four:

Kosi
21.03.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl