Polub nas na facebooku:    
Podsumowanie weekendowych spotkań Polaków

Drużyna Idaho State bez najmniejszych problemów uporała się z zespołem z II Dywizji Colorado Christian 93:66 i było to ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Najlepszym graczem Bengals z 16 punktami, 5 zbiórkami i 3 asystami był Andre’ Hatchett.

Jakub Kuśmieruk na boisku spędził 15 minut, w tym czasie zdobywając 7 punktów (3/5 za dwa, 1/2 z osobistych), 5 zbiórek, 2 bloki oraz 1 stratę i 2 faule.

********************

W spotkaniu Texas-Arlington z Louisiana Tech wygranym 68:61, w I Dywizji zadebiutował Karol Gruszecki. Polak na parkiecie pojawił się na ostatnią minute pierwszej połowy notując tylko jedną stratę.

Dla Mavericks 17 punktów i 8 zbiórek zdobył Kevin Butler, zaś w zespole Bulldogs wyróżnił się Trevor Gaskins notując 22 punkty, 7 zbiórek i 3 asysty.

********************

Udany weekend zaliczyła ekipa Eastern Michigan, która w piątek pokonała Arkansas-Little Rock 62:51, a w niedziele IUPUI 66:64. W obu spotkaniach najlepszym graczem Eagles był Darrell Lampley zdobywając odpowiednio 21 punktów i 4 asysty oraz 16 punktów i 6 asyst.

Kamil Jantoń w spotkaniu z Arkansas-Little Rock w 17 minut gry uzbierał 2 zbiórki oraz 1 stratę. W pojedynku z Jaguars rozegrał 21 minut i w znaczący sposób przyczynił się do pierwszego zwycięstwa Eastern Michigan na wyjeździe, trafiając rzut spod kosza na 18 sekund przed końcem wyprowadzając swój zespół na trzypunktowe prowadzenie. W sumie uzbierał 4 oczka (2/2 za dwa), 6 zbiórek oraz 2 straty i 2 faule.

********************

Rozpoczynając mecz od serii 14-2 i ustawiając tym samym przebieg spotkania, Nevada rozprawiła się z Prairie View A&M 60:47. Po świetnym początku przewaga Wolf Pack ani na moment nie zmalała poniżej 8 punktów, a w 35 minucie wyniosła już 24 oczka.

Olek Czyż przez cały czas grał bardzo agresywnie w ataku, przez co wymuszał sporo fauli i w rezultacie na linii rzutów wolnych stawał aż 10 razy, trafiając 6 rzutów. Ogólnie na boisku spędził 23 minuty zdobywając 10 punktów (2/4 za dwa), 5 zbiórek, 1 przechwyt oraz 2 straty i 2 faule.

Lepiej od Polaka wypadł tylko rezerwowy Jerry Evans Jr. notując 11 punktów i 7 zbiórek, a w zespole Panthers wyróżnił się Louis Munks rzucając 16 punktów.

Kosi
21.11.2011
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl