Polub nas na facebooku:    
Pomóżmy Olkowi wygrać konkurs!

Stało się. Dzięki Waszym głosom Olek Czyż znalazł się w finale konkursu na najlepszy dunk roku organizowany przez stronę hoopsmanifesto.com. Tym razem rywalem Polaka jest Darrion Pellum z Hampton i trzeba przyznać, że jego akcja wygląda imponująco:

Akcja Oleka:

Głosowanie trwa do niedzieli do północy czasu ET. To już ostatnia prosta. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił zachęcam do głosowania.

Pomóżmy Olkowi wygrać konkurs!

Kosi
05.05.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl