Polub nas na facebooku:    
Poznaliśmy wszystkich uczestników turnieju

Za nami kolejny pełen emocji Selection Show. Jak co roku nie brakowało niespodzianek, zaskoczeń i wielu komentarzy. Ja nie zamierzam tu wdawać się w zbytnie szczegóły, bo zwyczajnie w świecie nie posiadam takiej wiedzy, a też nie analizowałem wszystkich drużyn, by zweryfikować kto bardziej zasługuje, na który seed, czy kto powinien znaleźć się w turnieju w miejsce innej ekipy. Prawda jest taka, że w końcu poznaliśmy wszystkich 68 uczestników Big Dance i czas na prawdziwe święto koszykówki uniwersyteckiej.

Poniżej podział na poszczególne regiony (grafiki z oficjalnego konta @marchmadness):
Pełny bracket znajdziemy na przykład na stronie NCAA.com
W ramach ciekawostki zobaczymy ostatnie cztery ekipy, które znalazły się w turnieju i w rezultacie przyjdzie im zagrać w First Four:
4 in
Oraz cztery drużyny, które były najbliższe zakwalifikowania się do turnieju, ale zabrakło dla nich miejsca i ostatecznie zostaną rozstawione z #1 seedem w turnieju NIT:
4out

Kosi
15.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl