Polub nas na facebooku:    
Senior Day w Eastern Michigan

25 lutego Kamil Jantoń rozegrał swoje ostatnie spotkanie na hali Eastern Michigan i podobnie jak pozostali Seniorzy w drużynie (Quintin Dailey, Antonio Green i Darrell Lampley) przed meczem otrzymał od trenera Roba Murphy’ego  gratulacje oraz specjalne wyróżnienie.

[Galeria zdjęć]

Po krótkiej i miłej uroczystości przyszła pora na prawdziwe granie i zgodnie z tradycją Polak spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie. Pierwsze punkty w meczu zdobył jednak Tyler Koch i to zespół Ball State szybko wyszedł na prowadzenie. Mimo starania Darrella Lampley’a przewaga Cardinals utrzymywała się przez całą pierwszą połowie i tylko dzięki serii 8-3 na zakończenie tej odsłony Eastern Michigan udało się zniwelować straty do 2 oczek. Gracze Eagles drugą połowę rozpoczęli jeszcze lepiej i po kolejnej serii 13-2 wyszli na 5 punktowe prowadzenie. Od tego momentu zawodnicy EMU już tylko kontrolowali wynik i powiększali swoją przewagę ostatecznie wygrywając 61:50.

Darrell Lampley uzbierał 13 punktów, 8 asyst i 5 zbiórek, a Antonio Green dodał 10 punktów i 5 zbiórek. W Cardinals z 14 punktami, 11 zbiórkami i 2 blokami wyróżnił się Jarrod Jones. Kamil Jantoń na boisku spędził w sumie 12 minut zdobywając 2 punkty (1/1 za 2), zbiórkę, blok oraz 2 straty i 2 faule.

Z bilansem 8-6 (13-16 ogólnie) zespół Eastern Michigan zajmuję pierwsze miejsce w dywizji zachodniej, a ogólnie w konferencji Mid-American zajmuje 6 pozycję. 29 lutego Eagles zagrają z Western Michigan.

Kosi
27.02.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl