Polub nas na facebooku:    
Subiektywno-statystyczny przegląd dnia, czyli co słychać na akademickich parkietach (15)

Dzisiaj wielki hit w ACC – świeżo rozbite Louisville kontra naprawdę mocna w tym sezonie North Carolina. Do tego Florida State z NC State oraz niezłe spotkanie w Big 12 – Texas wpadnie na parkiet Baylor. Sprawdźmy na szybko co działo się z niedzieli na poniedziałek.

1. Hit MVC zdecydowanie zawiódł, bo Wichita State bez problemu rozprawiła się z Evansville. 32 punkty Freda VanVleeta i pewne zwycięstwo. Mecz do zapomnienia, podobnie jak starcie Iowy z Northwestern oraz Villanovy z St. John’s – chyba nie muszę mówić kto wygrał.

2. Ekipa George Mason w akcji. W całym spotkaniu lepsi okazali się goście z George Washington:

3. Gamewinner prosto z Patriot League:

4. Słabo9 prezentuje się Wake Forest, tym razem porażka z Notre Dame. Wracający po drobnej kontuzji Demetrius Jackson z 14 punktami, 7 zbiórkami, 8 asystami i 6 przechwytami. WOW!


5. Tak z North Dakota State wygrali koszykarze IUPUI:

6. Rutgers wciąż bez zwycięstwa w Big Ten – tym razem grubo polegli na parkiecie Michigan State, ale za to z ładnym zagraniem na pocieszenie:

7. Oregon bez problemu ograł na wyjeździe Arizona State, a wcale nie tak daleko triple-double z punktów, zbiórek i bloków był Chris Boucher – 26 punktów, 10 zbiórek i 7 bloków.

8. Z ciekawszych wyników – dwa wyjazdowe zwycięstw w Big Ten. Wisconsin ogrywa Illinois, a Maryland lepsze od Ohio State. Aha, jeszcze kolejne zwycięstwo Colorado, tym razem nad Californią. Niezły kocioł w Pac 12 – Oregon z bilansem 7-2, a za nim cztery ekipy z 6-3 – Colorado, Utah, Washington i USC.

Lehu
01.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl