Polub nas na facebooku:    
Świąteczna porcja wideo

Wykorzystując świąteczny czas warto nadrobić nieco koszykarskich zaległości, a że ostatnio działo się całkiem sporo pozwoliłem sobie na zebranie tego wszystkiego w jednym miejscu, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

NCAA Fianl Four

Duke – Michigan State: 1 połowa | 2 połowa
Wisconsin – Kentucky: 1 połowa | 2 połowa

NIT Final Four

Miami (FL) – Temple: cały mecz
Stanford – Old Dominion: cały mecz

College Slam Dunk & 3 Point Championships

Powerade Jam Fest

McDonald’s All American Game (Scrimmage)

Kosi
05.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl