Polub nas na facebooku:    
Terminarz Liberty

Po Texas-Arlington Karola Gruszeckiego przyszła kolej na zespół Tomka Gielo. Dokładnie 7 wrześnie na stronie uczelni pojawił się pełny terminarz na najbliższe rozgrywki i wstępnie można powiedzieć, że szału nie ma.

Sezon 2012-13 drużyna Flames rozpocznie 9 listopada spotkaniem na wyjeździe z Richmond. Pierwszy mecz na własnej hali zostanie zaś rozegrany 3 dni później, a rywalem będzie nieprzewidywalny zespół William & Mary. W dalszej kolejności szykuje się udział w turnieju Legends Classic, gdzie Liberty przyjdzie się zmierzyć z Georgetown, UC Irvine, Sam Houston State i Southern Miss. Poza tym z ciekawszych rywali 18 grudnia zagrają z Iona i to by było na tyle.

Jak większość drużyn z mniejszych konferencji Liberty 23 lutego weźmie udział w ESPN Sears BracketBusters. Szczegóły tego pojedynku zostaną ujawnione dopiero na początku lutego i wtedy też dowiemy się kto będzie ich rywalem.

Gielo i spółka rywalizacje w Big South rozpoczną 5 stycznia meczem z UNC Asheville, zaś turniej konferencji wystartuje 5 marca, a skończy się 10.

Na co stać Flames w tym sezonie? O tym porozmawiamy za jakiś czas. Patrząc jednak na opublikowany terminarz wygląda na to, że inny wynik niż udział w NCAA Tournament będzie porażką.

Kosi
12.09.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl