Polub nas na facebooku:    
Terminarz Zags

Pora na ostatni tekst przedstawiający pokrótce terminarz zespołu z Polakiem w składzie. Tym razem pod lupę bierzemy Bulldogs z Przemkiem Karnowskim pod koszem. Jak łatwo się domyśleć to właśnie Gonzaga na przestrzeni całego sezonu będzie miała najtrudniejszych rywali i też najczęściej ich mecze będą pokazywane w ogólnodostępnych kanałach ESPN. Jak można przeczytać na stronie uczelni Zags w stacjach powiązanych z ESPN będziemy mogli zobaczyć aż 17 razy, a pierwszy raz już 12 listopada w spotkaniu z West Virginia podczas corocznego maratonu.

Sezon Gonzaga rozpocznie jednak trzy dni wcześniej, czyli 9 listopada pojedynkiem na własnym parkiecie z Southern Utah. Następnie czeka ich rywalizacja w turnieju Old Spice Classic, w którym oprócz meczów z West Virginia i Clemson czekają ich także dwa inne spotkania z ekipami: Davidson, Marist, Oklahoma, UTEP lub Vanderbilt. Wszystko zależało będzie od wyników Bulldogs, a dokładną drabinkę imprezy możemy znaleźć na stronie oldspiceclassic.com.

W dalszej kolejność w grudnie szykuje się prawdziwa seria meczów przeciwko trudniejszym rywalom, bo 5 zmierzą się z Washington State, 11 z Illinois, 15 z Kansas State (Battle in Seattle), 28 z Baylor i 31 z Oklahoma State. I choć żadna z tych drużyn do ścisłej czołówki ligi należeć nie będzie, to przejście przez ten miesiąc niepokonanym może okazać się niemożliwe.

Rywalizacji w WCC startuje 3 stycznia i potrwa do 2 marca. W międzyczasie Zags 19 stycznia wezmą udział w ESPN College Game Day organizowanym na kampusie Butler. Zaś turniej konferencji odbędzie się w dniach 6-11 marca.

Pełny terminarz wraz z informacją które mecze będą pokazane w ESPN znajdziecie pod tym linkiem.

Kosi
23.09.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl