Polub nas na facebooku:    
Turniej NIT: Startuje druga runda

Już dziś początek kolejnej rundy turnieju NIT. Tym razem rywalizacja została rozłożona na cztery dni i potrwa aż do poniedziałku. Na początek zagrają drużyny Washington z Northwestern i na pewno będzie to jedno z ciekawszych spotkań w tej fazie turnieju. Nas oczywiście najbardziej interesuje niedzielny mecz Nevady, który zostanie rozegrany o 20:00 czasu polskiego, a rywalem będzie zespół Bucknell. Poniżej pełny plan transmisji:

 

Piątek

3:00 – #1 Washington vs. #4 Northwestern

Sobota

16:00 – #1 Seton Hall vs. #5 Massachusetts

Niedziela

16:00 – #3 Drexel vs. #7 Northern Iowa
20:00 – #4 Nevada vs. #8 Bucknell
22:00 – #3 Oregon vs. #7 Iowa

Poniedziałek

0:00 – #1 Tennessee vs. #4 Middle Tennessee
2:00 – #2 Miami (FL) vs. #6 Minnesota
4:30 – #3 Stanford vs. #7 Illinois State

Kosi
16.03.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl