Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 11.03.16

Turnieje wkraczają powoli w decydujące fazy. Dzisiejszeg popołudnia i nocy nie zabrakło niespodzianek i ciekawych rozstrzygnięć. Zobaczmy co przyniósł wczorajszy dzień i co ciekawego ma nam do zaoferowania NCAA w dzisiejszym dniu. 

W ACC nie było sensacji a jedynie jedna niespodzianka. North Carolina Tar Heels pokonali Pittsburgh, który nie wytrzymał kondycyjnie i psychicznie dwóch spotkań w dwa dnia. Gładkie zwycięstwo Virginia Cavaliers z Georgia Tech. Nieco więcej problemów miała ekipa Hurricanes, którzy tylko 6 punktami pokonali niezwykle niewygodnych Virginia Tech. Jedyną niespodzianką była porażka coraz lepiej wyglądających ostatnio Duke z Notre Dame. To był najbardziej wyrównany zestaw spośród par ćwierćfinałowych i sam mecz potwierdził tą tezę. Zakończył się dogrywką. Pomimo dobrego występu Graysona Allena, górę wzięła zespołowość Irish.

Identyczna sytuacja w Big 12. Również trzy mecze, ze zdecydowanym faworytem zakończyły się pewnymi zwycięstwami tychże. W półfinałach zagrają Kansas, West Virginia, Baylor. W czwartym meczu Oklahoma po pasjonującym meczu wygrali z Iowa State. Buddy Hield szalał i w całym meczu miał 38 punktów!

W Big Ten 2 runda i dwie niespodzianki. Planowe zwycięstwa Michigan i Ohio State. Dwunastopunktowa porażka Wisconsin w meczu z Nebraską to już duża niespodzianka. Sensacją uznałbym porażkę dwoma punktami świetnych w sezonie zasadniczym Iowa Hawkeyes z Illinois Fighting Illini.

W Big East bez niespodzianek. Cztery najlepsze ekipy sezonu regularnego zagrają ze sobą w półfinałach w MSG. Zobaczymy tam Villanovę, Providence, Xavier i Seton Hall. Wszystkie cztery mecze bez większych historii. Dopiero od półfinału będzie się działo.

W Mountain West kilka ciekawych rozstrzygnięć. Planowy awans do półfinału San Diego State Aztecks i Fresno State. Porażkę z Colorado State zaliczyła wyżej rozstawiona ekipa Boise State. W czwartym meczu Nevada minimalnie pokonała New Mexico.

W SEC również ciekawie. Florida pokonała Arkansas. Sensacyjnie Tennessee pokonało Vanderilt a Georgia Mississippi State co już taką sensacją nie jest. W meczu który najbardziej nas interesował z całego zestawu Ole Miss niestety przegrało z Alabamą 81-73. Pomimo 39 punktów Stefana Moody’ego i 11 Tomka Gielo, do których dołożył 6 zbiórek i asystę. Niestety pozostaje nam liczyć, że komisja wybierze Rebels podczas Selection Sunday.

W Pacific-12 planowe zwycięstwa faworytów. W półfinale zagrają Oregon, Arizona, Utah i California.

Zobaczmy co dzisiaj!

Atlantic 10 – Ćwierćfinały

18.00 Richmond – Dayton
20.30 Saint Joseph’s – George Washington
00.30 Masechussets – VCU
03.00 Davidson – St. Bonaventure

American – Ćwierćfinały

18.00 South Florida – Temple
20.00 Connecticut – Cincinatti
01.00 Tulane – Houston
03.00 Memphis – Tulsa

ACC – Półfinały

01.00 North Carolina – Notre Dame
03.00 Miami(FL) – Virginia

Big Ten – Ćwierćfinały

18.00 Michigan – Indiana
20.00 Illinois – Purdue
00.30 Ohio State – Michigan State
02.55 Nebraska – Maryland

SEC – Ćwierćfinały

19.00 Florida – Texas A&M
21.00 Tennessee – LSU
01.00 Alabama – Kentucky
03.00 Georgia – South Carolina

SWAC – Półfinały

21.30 Mississippi Valley State – Jackson State
03.30 Southern – Texas Southern

C-USA – Półfinały

22.00 Western Kentucky – Old Dominion
00.30 Marshall – Middle Tennesse

Southland – Półfinały

00.00 Houston Baptist – Stephen F. Austin
02.30 Sam Houston State – Texas A&M CC

Sun Belt – Ćwierćfinały

00.00 South Alabama – Louisiana Lafayette
02.30 Texas State – UT-Arlington

MEAC – Półfinały

00.30 Savannah State – Hampton
02.30 South Carolina State – Norfolk State

MAC – Półfinały

00.30 Bowling Green – Akron
03.00 Buffalo – Ohio

Big East – Półfinały

00.30 Providence – Villanova
03.00 Seton Hall – Xavier

WAC – Półfinały

03.00 UMKC – New Mexico State
05.30 Seattle – CSU Bakersfield

Moutain West – Półfinały

03.00 Nevada – San Diego State
05.30 Colorado State -Fresno State

wojgrudzien
11.03.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl