Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 17-18.03.16

Po dwóch dniach emocji zaczynamy w końcu zasadniczą część turnieju. Dzisiaj startuje II runda i będziemy mieli natłok spotkań. Zobaczmy kto zagra dzisiaj i zapowiedzmy krótko nadchodzący dzień. O każdej ekipie zostało już na naszych łamach powiedzianych po kilka słów. Dzisiaj więc tylko terminarz i mój typ na mecz dnia. 

NCAA Tournament – I runda
17.03
17.15 UNC Wilmington – Duke
17.40 Butler – Texas Tech
18.30 Connecticut – Colorado
19.00 Iona – Iowa State
19.45 Yale – Baylor
20.10 Hampton – Virginia
21.00 Austin Peay – Kansas
21.30 Arkansas Little-Rock – Purdue
23.50 Buffalo – Miami(FL)
00.10 Chattanoga – Indiana
00.20 Florida Gulf Coast – North Carolina
00.27 Fresno State – Utah
02.20 Wichita State – Arizona
02.40 Stony Brook – Kentucky
02.50 Providence – USC
Mecz dnia: Wichita State kontra Arizona. 
18.03
17.15 Syracuse – Dayton
17.40 UNC Asheville – Villanova
18.30 VCU – Oregon State
19.00 Hawaii – California
19.45 Middle Tennesse – Michigan State
20.10 Temple – Iowa
21.00 Cal State Bakersfield – Oklahoma
21.30 South Dakota State – Maryland
23.50 Pittsburgh – Wisconsin
00.10 Stephen F. Austin – West Virginia
00.20 Green Bay – Texas A&M
00.27 Holy Cross – Oregon
02.20 Weber State – Xavier
02.40 Michigan – Notre Dame
02.50 Northern Iowa – Texas
02.57 Cincinatti – St. Joseph’s
Mecz dnia: Hawaii kontra California. 
 

wojgrudzien
17.03.2016
Komentarze

Dzięki za rozkład, ale może podrzucilibyście jakieś wskazówki gdzie można oglądać mecze albo jak obejść geoblocking?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl