Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 17-18.03.16

Po dwóch dniach emocji zaczynamy w końcu zasadniczą część turnieju. Dzisiaj startuje II runda i będziemy mieli natłok spotkań. Zobaczmy kto zagra dzisiaj i zapowiedzmy krótko nadchodzący dzień. O każdej ekipie zostało już na naszych łamach powiedzianych po kilka słów. Dzisiaj więc tylko terminarz i mój typ na mecz dnia. 

NCAA Tournament – I runda
17.03
17.15 UNC Wilmington – Duke
17.40 Butler – Texas Tech
18.30 Connecticut – Colorado
19.00 Iona – Iowa State
19.45 Yale – Baylor
20.10 Hampton – Virginia
21.00 Austin Peay – Kansas
21.30 Arkansas Little-Rock – Purdue
23.50 Buffalo – Miami(FL)
00.10 Chattanoga – Indiana
00.20 Florida Gulf Coast – North Carolina
00.27 Fresno State – Utah
02.20 Wichita State – Arizona
02.40 Stony Brook – Kentucky
02.50 Providence – USC
Mecz dnia: Wichita State kontra Arizona. 
18.03
17.15 Syracuse – Dayton
17.40 UNC Asheville – Villanova
18.30 VCU – Oregon State
19.00 Hawaii – California
19.45 Middle Tennesse – Michigan State
20.10 Temple – Iowa
21.00 Cal State Bakersfield – Oklahoma
21.30 South Dakota State – Maryland
23.50 Pittsburgh – Wisconsin
00.10 Stephen F. Austin – West Virginia
00.20 Green Bay – Texas A&M
00.27 Holy Cross – Oregon
02.20 Weber State – Xavier
02.40 Michigan – Notre Dame
02.50 Northern Iowa – Texas
02.57 Cincinatti – St. Joseph’s
Mecz dnia: Hawaii kontra California. 
 

wojgrudzien
17.03.2016
Komentarze

Dzięki za rozkład, ale może podrzucilibyście jakieś wskazówki gdzie można oglądać mecze albo jak obejść geoblocking?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl