Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 19-20.03.16

NCAA galopuje. Przez 4 dni z 64 drużyn na placu boju pozostanie nam najlepsza 16-tka turnieju. Dzisiaj i jutro zagra druga runda turnieju. Zobaczmy co nas czeka na akademickich parkietach. 

19.03

17.10 Wichita State – Miami(FL)

To będzie już 3 wymagający mecz Shockers w tym tygodniu. Tym razem ich przeciwnikiem będą Hurricanes. Ron Baker robi robotę i jest jednoosobową instytucją w Wichita State. Myślę, że awansują dalej.

Mój typ: Wichita State

19.40 Yale – Duke

To nie będzie łatwe spotkanie dla Duke, których pierwszy mecz z UNC Wilmington wyeksponował wyraźnie mankamenty ekipy Krzyżewskiego w tym sezonie. Przede wszystkim chodzi o dobrego podkoszowego. Duke mają problemy na atakowanej tablicy. Mają mało ponowień nieudanych akcji. Yale pokazali, że są niewygodnym przeciwnikiem. Skoro w I rundzie potrafili sprawić niespodziankę i pokonać Baylor to dlaczego nie mieliby zrobić tego samego z Duke. Jednak uważam, że to Duke po problemach wygrają ten mecz.

Mój typ: Duke

22.15 Indiana – Kentucky

Jedno z najlepszych spotkań dzisiejszego dnia. Yogi Ferrell i ferajna kontra genialni w ostatnich tygodniach Ulis i Murray. Nawet Labissierre wygląda mniej odpychająco w ostatnim okresie. Na początku sezonu nawet Calipari nie potrafił go oglądać. Mój typ to kolejny świetny występ obwodowych dzikich kotów i ich minimalna wygrana.

Mój typ: Kentucky

23.10 Arkansas Little-Rock – Iowa State

Niang i Monte Morris zrobią robotę i nie pozwolą sobie odebrać awansu do Sweet 16. Aż tylu upsetów być nie może bo kto zagra w Final 4.

Mój typ: Iowa State

00.10 Butler – Virginia

To będzie cholernie ciężkie spotkanie dla Cavaliers bo Butler to typowo turniejowa drużyna, która oprócz charakteru i nieustępliwości ma również dużo lepszy skład w tym sezonie niż wskazuje na to bilans. Mecz na styku jednak typuję zwycięstwo faworyta.

Mój typ: Virginia

00.45 Connecticut – Kansas

Wszystko przemawia za Kansas bo to najlepsza ekipa jaka pozostała w turnieju po I rundzie. Jednak sercem będę za UConn i chcę upsetu. Wracam z pracy siadam i oglądam.

Mój typ: Connecticut

01.40 Gonzaga – Utah

Co to byłby za mecz. Karnowski kontra Poeltl. Dwóch czołowych podkoszowych z Europy w NCAA. Jednak zamiast Przemka masować pod koszem z Austriakiem będzie się Sabonis. Faworytem jest niewątpliwie Utah. Gonzaga chyba przez wielu nie była również traktowana jako faworyt w meczu z Seton Hall. To będzie dobry mecz. Jednak Utes są chyba zbyt silni dla Zags. No chyba, że Sabonis znowu zagra mecz jak z Piratami a dużo więcej dorzuci Wiltjer. Zobaczymy.

Mój typ: Utah

02.40 Providence – North Carolina

Dunn kontra Paige. Faworytem są Tar Heels. Providence ma argumenty aby powalczyć ale ekipa Williamsa jest chyba zbyt silna i zbilansowana dla Friars. Ale to turniej. Marzec.

Mój typ: North Carolina

Mecz dnia: Indiana kontra Kentucky. 

20.03

17.10 Iowa – Villanova

To będzie świetny mecz. Iowa odzyskała pewność i wygrana z Temple po ciężkim boju pewnie umocniła ich pewność siebie. Zadanie będą mieli trudne bo przed nimi jedna z najlepszych ekip w kraju i druga drużyna Big East – Villanova Wildcats.

Mój typ: Villanova

19.40 Stephen F. Austin – Notre Dame

Będę całym sercem za SFA bo Karol mi dokucza! Żartuje sobie z mojej sympatii do UConn i Michigan. A jak pewnie wiecie on jest sympatykiem Notre Dame. Niech poczuje to co ja 😉

Mój typ: Stephen F. Austin – Pozdro Karol! 😉

22.15 VCU – Oklahoma

Buddy Hield da kolejny popis i Sooners przejdą dalej. Ktoś z faworytów musi zostać. Nie mamy w turnieju Simmonsa, nie mamy już Valentine’a. Hield to ostatni z TOP3 najlepszych graczy tego sezonu. Oby to nie był jego ostatni mecz w akademickiej karierze.

Mój typ: Oklahoma

23.10 Middle Tennessee – Syracuse

Pogromcy MSU kontra Syracuse. Podobno nic dwa razy się nie zdarza. Syracuse i ich obrona sprawią MTU dużo więcej problemów niż ta MSU. Stawiam na Orange.

Mój typ: Syracuse

00.10 Hawaii – Maryland

Maryland od kilku tygodni jest w dołku. A szybka gra w ataku i agresywna obrona Warriors będzie dla nich mega upierdliwa. Zresztą mam Hawaii wysoko w moim rankingu drużyn, które mogą sprawić niespodziankę. Niech plaża Waikiki cieszy się raz jeszcze.

Mój typ: Hawaii

00.40 Northern Iowa – Texas A&M

Pantery to historia marca. Świetny turniej w MVC, świetne dwa spotkania w turnieju NCAA. Niech ta przygoda trwa. Chociaż rywal trudny i wymagający. Aggies nie są jednak w tym starciu takim faworytem jakim by byli jeszcze powiedzmy miesiąc temu. Typuję niespodziankę.

Mój typ: Northern Iowa

01.40 Wisconsin – Xavier

Czy Wisconsin i Nigela Hayesa stać na kolejny dobry mecz w ciągu dwóch dni nie będąc w tym meczu faworytem? Myślę, że tak. Xavier nie poddadzą się łatwo i znowu będziemy mieli emocje w końcówce. Drugi wariant to taki, że Badgers padną na twarz i nie wytrzymają tempa muszkieterów.

Mój typ: Wisconsin

02.40 Saint Joseph’s – Oregon

Uwielbiam Hawks i ich grę w marcu jednak na Oregon może to nie wystarczyć. Wiele osób było zaskoczonych ich wysokim 1 seedem. Jednak oni pokazują, że są mocni i kroczą do Final 4.

Mój typ: Oregon

Mecz dnia: Iowa kontra Villanova. 

wojgrudzien
19.03.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl