Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 7.03.16

Startujemy z najważniejszymi turniejami konferencji. Od dzisiaj aż do finału NCAA Tournament w miarę możliwości codziennie kiedy będzie grała liga akademicka postaram się wrzucać najlepsze mecze zarówno z turniejów konferencji jak i samego głównego turnieju. 

MEAC – 1 runda

23.30 Delaware State – Savannah State
02.00 Coppin State – North Carolina A&T

Porażki Savannah State i North Carolina A&T będą przeze mnie odebrane w charakterze niespodzianki. Jednak kiedy nie zrobić niespodzianki jak nie w marcu i w turnieju konferencji.

America East – Półfinały

01.00 Hartford – Stony Brook
01.30 New Hampshire – Vermont

W America East ciężko szukać innego scenariusza niż wygrana Jameela Warneya i spółki ze Stony Brook. Są głownym faworytem nie tylko w dzisiejszym półfinale ale również w całym turnieju. Jednak ich przeciwnik już ma jedną niespodziankę na koncie. W 1/4 pokonali rozstawionych z numerem dwa Albany. W drugim półfinale na faworyta choć niewielkiego uchodzi Vermont. To może być jedno z najbardziej wyrównanych spotkań dzisiejszej nocy.

MAC – 1 runda

01.00 Bowling Green – Kent State
01.00 Miami(OH) – Ball State
01.30 Toledo – Eastern Michigan
02.00 Western Michigan – Northern Illinois

Wczesna faza mniej popularnej przeze mnie konferencji. Narazie będę milczał.

Horizon League – Półfinały 

01.00 Green Bay – Valparaiso
03.00 Wright State – Oakland

Valparaiso kontra Oakland. Chyba wszyscy czekają na ten finał. Obrona Crusaders kontra jeden z najlepszych ofensywnie zawodników I dywizji Kahlil Felder. Can’t wait!

Colonial Athletic – Finał 

01.00 UNC Wilmington – Hofstra

Finał CAA to narazie jeden z niewielu przypadków turniejów kiedy w finale spotykają się dwie najwyżej rozstawione drużyny. Sprawiedliwe biorać pod uwagę zaangażowanie i grę w sezonie regularnym obu ekip. Osobiście stawiałbym na UNC Wilmington.

MAAC – Finał 

01.00 Iona – Monmouth

Obie ekipy to dwie najlepsze drużyny w tym sezonie w MAAC. Liczę na Monmouth bo znam ich lepiej. Ciekawe co wymyślą na NCAA Tournament jeśli tam zagrają. Mówię oczywiście o ławce rezerwowych.

Summit League – Półfinały

01.00 North Dakota State – IPFW
03.30 Denver – South Dakota State

Nie znam się więc się wypowiem. A tak serio to nie oglądałem w tym roku Summit league.

WCC – Półfinały

03.00 Pepperdine – Saint Mary’s
05.30 Gonzaga – BYU

4 najlepsze ekipy sezonu zasadniczego. Wszystkie spotkają się w półfinałach. To najlepszy możliwy zestaw jaki oferuje nam WCC w tym sezonie. Faworytami wydają się Geals i Bulldogs. Jestem sobie jednak w stanie wyobrazić inny finał. Najbardziej wyrównany sezon za zachodzie od wielu lat.

Mecz dnia: Oprócz finałów w CAA i MAAC będzie nim starcie w ramach 1/2 WCC pomiędzy Gonzagą i BYU. 

wojgrudzien
07.03.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl