Polub nas na facebooku:    
Udany sparing Karnowskiego

Gonzaga zgodnie z planem wysoko pokonała West Georgia 122:76 w ostatnim sparingu przed nadchodzącym sezonem. Ponownie oczy większości fanów zwrócone były w kierunku Przemka Karnowskiego, który wciąż wraca do formy po poważnej kontuzji kręgosłupa z grudnia 2015 roku.

Polak naturalnie spotkanie rozpoczął w pierwszej piątce, ale ostatecznie na boisku spędził tylko 12 minut. Przemek w tygodniu zmagał się z grypą, ale nie było też potrzeby by grał dłużej, zwłaszcza że to zwykły sparing. W tym czasie zdążył uzbierać 14 punktów, trafiając w charakterystyczny dla siebie sposób 5 na 6 rzutów z gry oraz miał świetne 4 na 4 z rzutów wolnych, co miejmy nadzieję jest dobrym prognostykiem przed sezonem. Zanotował też trzy zbiórki, efektowny blok i trzy odegrania do wolnych kolegów na obwodzie zakończone punktami.

Żaden z zawodników Bulldogs nie spędził na boisku więcej niż 24 minuty i aż sześciu graczy rzuciło powyżej 14 punktów. Najwięcej, bo 20 oczek zdobył Nigel Williams-Goss, który miał też 5 asyst. W West Georgia 25 punktów uzbierał Steph Branch. Mecz odbył się bez większej historii, od początku widoczna była spora przewaga Zags, która z każdą kolejną minutą rosła.

Czekamy na otwarcie sezonu 11 listopada, kiedy to Bulldogs zmierzą się z Utah Valley.

Statystyki
Galeria zdjęć
Cały mecz

Kosi
06.11.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl