Polub nas na facebooku:    
Wszystko co najlepsze z Midnight Madness

Początkowo Midnight Madness był zwykłym treningiem organizowanym zaraz po północy, w dniu kiedy ruszały oficjalne przygotowania do sezonu. Obecnie to święto uczelniane, organizowane w różnych terminach i porach, gdzie zapraszane są ważne osobistości, urządzane koncerty i coraz częściej transmitowane w telewizji. Aktualnie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, integrację z fanami i także jak największy rozgłos w mediach. Stąd też pomysły na własne nazwy, jak Big Blue Madness, Countdown to Craziness czy Late Night in the Phog. Zanim jednak przejdziemy do oglądania najciekawszych wydarzeń z ostatnich dni polecam przeczytać artykuł Setha Davisa wyjaśniający jak to wszystko się zaczęło.
Zaczynamy od uczelni Kentucky, gdzie impreza cieszy się też chyba największą popularnością.
Świetne intro wyświetlane na parkiecie:

Oraz dla chętnych wideo z całego wydarzenia:

Nieco krótsze intro z Duke:

I najlepsze akcje ze sparingu Blue Devils:

Rzut za 10000 dolarów w Kansas:

Zaskakująco pozytywny konkurs wsadów na Harvardzie:

Najlepsze akcje ze sparingu Arizona Wildcats:

Trochę materiału z Ludacrisem z Providence:

Konkurs wsadów z Marquette:

Skrót wydarzeń z Zags:

A może Wy znaleźliście coś jeszcze?

Kosi
20.10.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl