Polub nas na facebooku:    
Wysokie zwycięstwo Texas-Arlington

Bardzo dobrze rywalizacje w turnieju konferencji Southland rozpoczęła drużyna Texas-Arlington, która w ćwierćfinale pokonała Nicholls State 96:48.

Spotkanie świetnie rozpoczął Bo Ingram, który w przeciągu trzech minut trzy razy trafił z dystansu szybko wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W kolejnych akcjach do zdobywania punktów dołączyli się także pozostali gracze i w pewnym momencie Mavericks prowadzili już 36:10, a po 20 minutach gry przewaga wynosiła 23 punkty. Druga połowa to dalsza dominacja zawodników UTA. Różnica szybko urosła do 30 oczek i było pewne, że tego spotkania już nie przegrają. Na boisku coraz więcej przebywali rezerwowi, a ostatecznie zespół Texas-Arlington pokonał Nicholls State różnicą 48 punktów.

Dla Mavericks 21 punktów i 7 zbiórek zdobył Bo Ingram, a 17 oczek dorzucił LaMarcus Reed. Karol Gruszecki na boisku spędził 14 minut notując 4 punkty (0/1 za 2, 1/1 za 3, 1/2 za 1), 2 zbiórki, asystę oraz 2 straty i 2 faule.

W Colonels Jeremy Smith uzbierał 17 punktów i 8 zbiórek, a Dantrell Thomas dorzucił 15 oczek.

W półfinale drużyna Texas-Arlington zmierzy się z zespołem McNeese State, który wygrał po dogrywce z UTSA 78:74. Mecz zostanie rozegrany dziś o 3:30 czasu polskiego.

Kosi
08.03.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl