Polub nas na facebooku:    
Zmiany, zmiany

Witamy wszystkich czytelników po bardzo długiej przerwie. Jak widać zmieniło się sporo, żeby nie powiedzieć wszystko. A to dopiero początek!
Przede wszystkim zmieniamy nieco formę strony i zamiast newsów oraz krótkich informacji będzie pojawiało się więcej artykułów i analiz. Automatycznie oznacza to, że nowe teksty nie koniecznie muszą pojawiać się codziennie. Będą pisane w mniej oficjalny sposób, przypominające wpisy na blogach.
Nowy wygląda jest tylko tymczasowy, bo niestety z powodu ograniczonego dostępu do serwera i panelu administratora nie udało się nam wprowadzić zmian na czas. Dlatego też na razie niektóre elementy pozostaną w wersji angielskiej. Proszę jednak informować nas na bieżąco o wszystkich problemach z funkcjonowaniem strony wraz z ewentualnymi propozycjami kolejnych zmian.
Strona jest ciągle w budowie i zdajemy sobie sprawę, że jeszcze sporo pracy przed nami, ale ze względu na zbliżający się sezon nie mieliśmy wyjścia i trzeba było startować. W końcu to nie wygląd, a treść powinna być najważniejsza.
Zapraszamy do częstego odwiedzania!
Redakcja.

Kosi
06.11.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl