Polub nas na facebooku:    
Zobacz w akcji przyszłe gwiazdy NCAA

Kwiecień to nie tylko miesiąc, w którym poznajemy nowego mistrza NCAA, ale także czas rozgrywania pokazowych spotkań z udziałem najlepszych graczy ze szkół średnich. Występują w nich zaproszeni zawodnicy, którzy kończą grę na tym szczeblu rozgrywek i wkrótce zadebiutują na uniwersyteckich parkietach. Jest to bardzo dobra okazja do zapoznania się z nazwiskami oraz umiejętnościami poszczególnych graczy i to nawet pomimo widowiskowej specyfiki tych spotkań. Warto przygotować się więc na sporo efektownych akcji, ale także masę błędów i braku koncentracji. Jedynym wyjątkiem jest tu pojedynek z serii Nike Hoop Summit, gdzie zawodnicy z całego Świata mierzą się z czołowymi graczami z USA. Tutaj zawsze obie strony mają coś do udowodnienia.

Na początek konkurs wsadów i rzutów za trzy z 31 marca 2014 roku:

Oraz McDonald’s All-American Game z 2 kwietnia:

Nike Hoop Summit z 14 kwietnia:

I Jordan Brand Classic z 18 kwietnia:

Kosi
27.04.2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl