Polub nas na facebooku:    
Sumy statystyk zawodników 1 Ligi

Wprowadzenie i wyjaśnienia

PLK: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

1 LIGA: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

DrużynaZawodnikMs5pktminsek2pm2pa2p%3pm3pa3p%fgmfgafg%ftmftaft%zazozbaffwspbboeval+/-a/s
SKSSzymon Ryżek30295459551112422455.45215433.817637846.614119173.8281401686810115783415244921330.8
KsiężakMichał Jankowski30305341015469414763.98724934.918139645.7859292.42212114310472112833317510-921.3
WKKTomasz Ochońko3295239515110723246.15814141.116537344.213516880.41883101115431385731094721022.0
ŻakJakub Dłoniak31275118833111221851.46819035.818040844.1839488.376067456583572244353-80.8
DzikiBartosz Majewski323250410262711322350.77017440.218339746.1689373.1271121399677996856312491851.4
KotwicaDamian Pieloch3232481968456812156.210224941.017037045.9395078.01810412245615047291144302021.0
GórnikHubert Pabian32304761016498317846.68017944.716335745.7709077.8562312876244674936966071911.3
KotwicaRemon Nelson262447674628517548.68219941.216737444.7607184.512496110062895843184052041.7
DzikiPrzemysław Kuźkow323045089977415647.47420635.914836240.98010675.5157186748985574315123711901.3
AGHWojciech Leszczyński31294419183711421154.04113729.915534844.59012273.8416410588102126575558412561.5
WeegreeDominik Rutkowski3231439990329317154.44513333.813830445.411814879.7371301671005214455261154821441.8
GKSPiotr Wieloch29294338793811120953.13510732.714631646.210611989.179610314967100545824508552.8
WeegreeAdam Kaczmarzyk292943381136811061.86518734.813329744.810211489.5339713053568530264104401861.8
KsiężakPiotr Robak30304301023112722955.5289529.515532447.89212772.4221681909659126703933484-2131.4
KsiężakArkadiusz Kobus3127429918237613954.75714140.413328047.510612584.824113137831051158222911432-1381.0
WeegreeSzymon Kiwilsza3231425811616429855.02450.016630255.09114264.1531592126089141422022185101291.4
SKSFilip Stryjewski3126421958219920548.34919225.514839737.37613556.326151177195451321255071741791.6
ZniczŁukasz Bodych31314209531211723649.63811931.915535543.77211761.5571852425810610785332813451-2120.7
AGHWojciech Fraś31314198431514425257.1207128.216432350.87111263.494175269519010560321513526330.9
SokółMarcin Nowakowski2929407876288715855.14911542.613627349.88610383.51396109270601398234375872583.3
GórnikMarcin Dymała318406817811821455.13413924.515235343.1689174.739106145118699780411114071021.5
ŚląskSebastian Bożenko2927403779408818846.85114934.213933741.27410371.894554115821136821116299-61.7
SzkłaJulian Jasiński2424386745329617754.23912132.213529845.37712462.152181233487710760291012436350.8
StartKarol Obarek2521382708137112158.75714838.512826947.6698086.32381104487473492337359211.0
WKKMichał Chrabota32263828393811822951.5349635.415232546.8446073.339831225047534926218344-911.0
GKSMaciej Koperski3024378824316813948.95014933.611828841.09210488.5338411710182846741310391941.5
ŻakDarrell Harris28273768714713221062.9175332.114926356.7619365.610625436068591055328299662-551.3
SokółWojciech Pisarczyk3231372795507912364.25312243.413224553.9556979.7361011376597955435854361751.2
WKKTomasz Prostak3218367790247917445.44413432.812330839.97710573.3235275838688665027298391.3
ŻakMarcin Tomaszewski31143657792110119551.83711033.613830545.2527074.3206484107101597148105358381.5
DeckaMateusz Kaszowski2626362789266713649.36518435.313232041.3334180.530639310078646741110334-571.5
TurówBartosz Bochno272636287749316547.77918343.211024844.4637485.1108797875585553002372-1611.6
GKSRadosław Trubacz2726359764566913750.45814540.012728245.0476374.61937566565593519052931181.9
ŚląskKacper Gordon245357650217817045.94713634.612530640.8607876.92626413152924127143401143.2
SokółPrzemysław Wrona32293567322814121964.43837.514422763.4659667.759136195601118262373795092321.0
SzkłaRoman Janik2119349730105111345.17217042.412328343.5314175.695463615246422118283-261.5
StartMikołaj Stopierzyński22223485852810518058.3196230.612424251.2819684.42478102605773523337361361.2
GKSPatryk Stankowski321034871098117546.35213040.013330543.6304075.042539588985263341115331341.4
ZniczKarol Kamiński2828347928316415740.85316033.111731736.9608669.81811413290431016827712309-1821.3
AGHPaweł Zmarlak32323449023811822053.6178719.513530744.0578964.06816423210310085413136468202.5
SokółMateusz Szczypiński302734277348519553.76619833.311729339.9425084.0889976148514239343161861.5
GórnikKrzysztof Jakóbczyk3028337796339018847.93911135.112929943.1405178.415627779747642342153061901.9
WKKJakub Patoka3230337109838616153.43812231.112428343.8516776.1411932349155834632194492352.0
SokółFilip Struski3233367825579758.86114841.211824548.2395472.24919224154794350272584911601.1
StartBartosz Ciechociński323133290069820148.8216532.311926644.77311165.839139178669610973181811354-1570.9
SokółMateusz Bręk3227323782289114463.2339235.912423652.5426070.034579155315345331133381911.2
TurówAdrian Kordalski171732262129017651.1328438.112226046.9466274.2249511912632765032011395322.5
KotwicaPiotr Śmigielski3131321954499121442.5258828.411630238.4648476.2231381611516911165142133782172.3
ŚląskSzymon Tomczak19153195944812820064.04944.413220963.2519156.0641231872969754824176411440.6
DeckaMariusz Konopatzki2927316866597619439.24116125.511735533.0416662.137151188161859310951211346-1251.5
GKSAndrzej Krajewski3228314731811821255.70120.011822452.77813159.588159247411201405127616425670.8
WKKNick Madray32293037793911020653.4010.011020753.18313362.4801512312310410746203118415-130.5
StartAdam Myśliwiec322430286529019745.7135424.110325141.08312765.468145213568912147251415371-891.2
KsiężakMaksymilian Motel328302719297615748.4259326.910125040.4759479.81860789366826123216269-441.5
ZniczSzymon Walczak2219302576537715051.3135424.19020444.110915470.82553787455159442019272-871.7
SzkłaDamian Ciesielski3227300850458818048.9196429.710724443.9678479.818729016076105773217352162.1
DeckaDawid Sączewski3120299697325310849.14110439.49421244.3709375.3136376465888592311124530.8
KsiężakMateusz Fatz28152925101511918963.0010.011919062.6548960.746661123292654812136307-1170.7
DzikiGrzegorz Grochowski3232288978255611747.94617226.710228935.3385964.427157184184887662572134451143.0
SKSBartłomiej Karolak231228663735387153.55916036.99723142.0334770.211526376394126194527412.9
TurówCezary Fudziak30192807001210019750.884020.010823745.6568962.934991332858785911520236-3830.5
ŚląskAleksander Leńczuk291628065964610444.24913835.59524239.3414885.465864758844513848256681.5
DeckaDamian Szczepanik2927277849496812056.73711033.610523045.7304566.75595150417548421936308-531.0
GKSKacper Mąkowski308274622385310053.03812031.79122041.4546681.82272942179623122111240580.7
DzikiKarol Nowakowski323127285657815450.6216532.39921945.2539754.65710115839758448234172841190.8
KotwicaSzymon Długosz3131272705510318854.831520.010620352.2578765.546148194189590312515113662310.6
WeegreePatryk Wilk29292717891519951.54012033.39121941.6497962.023104127388062373769284971.0
SzkłaDariusz Oczkowicz2910270691485111942.94812837.59924740.1244158.51984103677130363604275-241.9
WeegreeJakub Kobel3128270796366814347.6248030.09222341.36210260.8185573208661146628583471143.2
ZniczAdrian Suliński282026870013810336.94814632.98624934.5486771.6144256618488591306157-2231.0
SKSMichał Sadło31242647071011621454.2010.011621554.0327642.16310717040717445111283091440.9
SzkłaSzymon Sobiech32162627691710516962.11156.710618457.64910745.848961443588100562689283-200.6
KotwicaMikołaj Kurpisz313125881254558366.3379937.49218250.5374680.44917822767874435373154862921.9
GórnikPiotr Niedźwiedzki176257309559716558.861637.510318156.9457857.750861361163663811275293320.3
StartBartłomiej Pelczar16162554563359238.05012639.78521839.0354676.1627336319393123110200122.0
ŚląskJan Wójcik2415254680138716054.4114425.09820448.0478257.35816822634588440171410364-190.9
TurówKacper Traczyk2525252835165814041.43312825.89126834.0376755.21170811137473833107187-2631.4
AGHSzymon Pawlak221325060340478853.43712429.88421239.6455778.928741023453432831782561111.2
StartKrzysztof Wąsowicz3212249788269221243.4154235.710725442.1202290.9219811914862454548410374-383.3
ŻakMarcin Zarzeczny311624979840418647.73911135.18019740.6507764.92576101607568652314225-1020.9
ŚląskMaksymilian Zagórski3127248725387816248.184219.08620442.2689968.7621472094785855516412320-260.9
WeegreePaweł Krefft31124563857316250.04513732.87619938.2486870.61198109829776503166280411.6
KotwicaWojciech Jakubiak26224353222465879.34310839.88916653.6223073.3630363640342912212151641.2
ŻakWiktor Sewioł3022242766379622442.942714.810025139.8387054.36511518049726642422114309421.2
ŻakFineto Lungwana199240461228918248.994719.19822942.8355959.3244468343352262019182-81.3
TurówStanisław Heliński2516240646355411447.42611223.28022635.4548365.127841113458623230613214-3601.1
SzkłaKonrad Dawdo321423873997010964.2174835.48715755.4477166.256711273710069471119102911050.8
GKSŁukasz Diduszko292223078954612237.7339435.17921636.6394586.749110159467758403343289-441.2
KsiężakJakub Stanios312423084030358441.74212633.37721036.7344379.1206989726957562218216-2091.3
KsiężakDaniel Dawdo2917224536177310172.372231.88012365.0577774.0326294207973391252253-1340.5
DeckaMateusz Kulis3220223662287716646.411010.07817644.3669073.36410617020877324185211337-740.8
TurówMichał Marek2120222498278515654.5010.08515754.1528263.458981561867772912177294-300.6
KotwicaMateusz Itrich321221387169015458.4030.09015757.3417157.76383146127058227213269820.5
AGHPatryk Wydra32222061955215438.95517830.97623232.8132259.1121729708228342202142182.1
AGHKacper Rojek2720220605206210658.5208723.08219342.5366753.71456702610659402097163290.7
GKSKrystian Tyszka3212220596526712653.2144332.68116947.9446765.75310115420956741141213268820.5
GórnikDamian Durski3218220596525812646.0145326.47217940.2628870.537661033881854229282172030.9
ZniczArkadiusz Adamczyk2913220580508113161.8134032.59417155.0192965.55569124176330371979263-1560.5
ŚląskMiłosz Góreńczyk251021541458529853.1215042.07314849.3486672.7203959206547291738192460.7
DeckaPatryk Pułkotycki321121258151356355.64212533.67718841.0162661.5166783576423362166222-1301.6
GórnikJan Malesa1910208424374810645.3195932.26716540.6557870.5154055275360242429171371.1
SKSBartłomiej Pietras296208464267314351.0153740.58818048.9172763.046771232537312010369280-1131.3
AGHDamian Dyrda3212075362529455.3175034.06914447.9526678.841641052972622230111261-361.3
ZniczDamian Tokarski2910204614525810058.0166126.27416146.0405080.02874102526865522508234-1931.0
SokółMichał Lis32320050313398048.8338538.87216543.6233467.673239695350711714151-81.0
SKSTymon Szymański21920050453447558.7216631.86514146.1497565.338881263054624718278252-450.6
TurówMateusz Stawiak17419735650266241.9388445.26414643.8315160.8145266156043331082161530.5
ŚląskSzymon Walski2825196627535011344.2289230.47820538.0121866.7326294227034351112816740.6
ZniczKarol Dębski19919147724449048.9237331.56716341.1344281.02699125304437282645244-1041.1
GórnikKamil Zywert252519068205915039.373420.66618435.9518560.013748713858774948522671442.8
WKKMaksymilian Wilczek25111874758457957.0215836.26613748.2344182.9187189305347353165230890.9
SzkłaSebastian Rompa3011186500496711657.893129.07614751.7254161.040851251852312010388270710.9
TurówMaciej Marcinkowski261318556146357646.1288234.16315839.9314864.6176178334837341638169-2151.0
TurówFilip Pruefer193181357507611963.9000.07611963.9295949.2576512216344820633235-510.8
SzkłaSantiago Vaulet101017933351337047.1255942.45812945.0385569.1107282301850301135187241.0
SKSKacper Burczyk32251797580408248.8216532.36114741.5365367.962991613596524237227289-390.8
ŚląskKacper Marchewka22121765034408944.9237132.46316039.4274461.4194867285343241754155-31.2
GórnikBartłomiej Ratajczak31617447739355959.32910228.46416139.8172958.624669020632011192318571.8
WeegreeAdam Skiba30417452358398347.0238427.46216737.1273675.0839471064942442516195722.4
DeckaKarol Michałek3212172598587615748.41333.37716048.1172568.072117189238149636225258-910.4
AGHPiotr Lis14016927753306050.0277834.65713841.3283190.34111527264631915106-40.9
GórnikHubert Kruszczyński31616954930186328.6358839.85315135.1283971.8254469294036272322156561.1
WeegreeMichał Jodłowski23016736049487861.5154037.56311853.4264163.446801261343333010205236170.4
GórnikDamian Cechniak302216461487214749.0000.07214749.0205139.278106184429756398426295611.1
StartMichael Gospodarek271216154136306347.6166126.24612437.1537075.734649486182252824168-1001.9
WKKJakub Koelner191116137046113432.43610335.04713734.3314470.534447545842372315146171.5
DzikiRafał Komenda1716160414216210559.01425.06310957.8337444.646601062962682318147217821.3
AGHKacper Majka272615960534326549.2228426.25414936.2294170.710304013164415633011200322.3
SKSSzymon Ćwikliński22515845850154831.3319233.74614032.9354872.922527284147262124103101.1
WKKMichał Jędrzejewski2016157448204310043.0134528.95614538.6324669.692534693845351118134-542.0
ŻakMateusz Pryć2623152666565711450.01195.35813343.6356752.2246892777379633083189-251.2
SokółBartosz Czerwonka23315140611164337.2348341.05012639.7172085.09465527411761501163824.5
DzikiPaweł Kopycki319150538415310650.0103132.36313746.0142751.943661091783282914248198-170.6
StartNorbert Ziółko30314642233194839.6308834.14913636.0182378.363844113819121716115-510.9
DzikiPiotr Pamuła13014426932234748.9267037.14911741.9202483.33222527162919900114791.4
KotwicaPatryk Wieczorek30314447841215042.0247034.34512037.5303781.1136174766137322607206972.4
ZniczKamil Czosnowski291414356432317939.2218325.35216232.1182864.3115768516036352528134-841.5
DeckaOleksandr Shcherbatiuk30312839443276442.2175829.34412236.1233271.9192140413236281403108-561.5
SokółJacek Jarecki8612521832254654.3164040.0418647.7273381.871825122232101121114281.2
DeckaHubert Wyszkowski15612432341377946.8104223.84712138.8203066.7255277184339361002109-680.5
ZniczŁukasz Uberna15912335138285451.9135125.54110539.0283580.02147681038308835133-981.3
SzkłaSzymon Szymański16131213341447757.181650.0529355.991947.43134651744203510115138-470.5
TurówNorbert Maciejak311110751544247631.6105020.03412627.0295354.720436351838862320675-2150.8
KotwicaKarol Kutta1451042633142653.8214348.8356950.7132065.0122335412718221000127671.9
SzkłaDawid Zaguła1861002689174240.593823.7268032.5394881.33172049575739211289-741.3
DzikiMateusz Szwed1429727348417653.91119.1428748.3122941.4325486184027181645141761.0
DzikiJan Piliszczuk2409527219214151.2164833.3378941.65683.310415115357161231107-300.9
StartTymoteusz Pszczoła180942944285352.851145.5336451.6233174.2204464619227574130-130.9
ŻakMikołaj Czyż3159433554275450.0000.0275450.0406660.63867105133648215142157-350.6
SKSMichał Kierlewicz13119437450194245.2125223.1319433.0202969.015536839403725151212011.6
SokółAleksander Załucki1219319846132650.0185334.0317939.2132161.941923129201061269-241.2
KotwicaWitalij Kowalenko1509231221173548.6136121.3309631.3193161.3227799203427163131133211.3
KsiężakTomasz Krzywdziński1789129549285154.972626.9357745.5143243.81450641856332973394-580.6
WeegreeMarcel Kapuściński2929128944285848.372626.9358441.7142653.8223254113824146589220.8
ŚląskMichał Sitnik1158924419274757.481553.3356256.5112055.0284270191720242133142300.8
StartDamian Jeszke66871881274757.451926.3326648.5182281.81845631911186461135543.2
DzikiTomasz Żeleźniak978727150183847.4104621.7288433.3214843.812546617143717123385-11.0
SKSWitalij Kowalenko888619450173745.9133933.3307639.5132748.1834421314161977176210.7
WeegreePatryk Piszczatowski3058632112203655.6134231.0337842.371258.313314417469181561100-20.9
SzkłaPaweł Śpica1158324118194344.294221.4288532.9182090.02192120201822111255-300.9
ŚląskPaweł Strzępek1618326715193357.6144332.6337643.43650.01821392029111293296521.7
ZniczBłażej Sowa3138340437265646.463716.2329334.4132356.527214822582523181278-461.0
ŻakEryk Naczlenis3298144313144431.8144729.8289130.8111478.68324058433339221797-1531.5
ŻakMaciej Szewczyk2887529517244060.073818.4317839.76785.7181735133691084277-851.3
WKKWojciech Wątroba2627221335295058.0020.0295255.8141782.42039595491916273103-530.3
DeckaDamian Janiak666716252213953.862920.7276839.771163.6132740269111530276-371.7
DeckaPiotr Leśniczak2816523648273871.1040.0274264.3112250.0173148736171326189-860.5
SokółRafał Kulikowski2516423839264854.2020.0265052.0123040.02343661234322097496-390.6
WKKFryderyk Matusiak2936233241214942.9070.0215637.5204148.8315687197129201078109701.0
DeckaAdam Wąsowicz260611795151631.3134827.1186428.1121392.3812201325101280343-281.1
SKSPaweł Śpica546012527122254.5112152.4234353.53650.01910612744205591.5
KotwicaHubert Wyszkowski1405915046214052.531127.3245147.181650.0928374191618100457150.2
StartRoman Szymański55581146244060.0000.0244060.0102343.511384971619605084411.2
DzikiMarcin Wieluński1305520440122941.472825.0195733.3101662.54273117161621102050-240.8
ZniczAntoni Michalski122531367214151.21425.0224548.981080.01213259118123125440.8
GKSJakub Nowak2715122717183158.121513.3204643.591464.35273221141215160174-111.4
GKSBartosz Chodukiewicz2604916434203655.6000.0203655.692536.0113142619211413355-250.4
StartSebastian Walda44488335102050.041526.7143540.0162176.23161921013251247251.0
KsiężakMichał Świderski2604729536112937.973221.9186129.54757.11131421131814100450-380.8
TurówDawid Stępień184472763683522.9103231.3186726.91425.0761325171046504-8-2910.5
WKKŁukasz Uberna135471062471353.892536.0163842.16875.0513184191052214460.8
StartBartłomiej Nycz243441874451145.5104223.8155328.34850.0391292051320112-710.7
SzkłaTomasz Krzywdziński1054015618153148.41911.1164040.07887.5151934113011733059-501.6
GórnikSzymon Pawlak1013711010111764.731127.3142850.061060.062127487415152281.0
KsiężakNikodem Kowalski90337933121866.71520.0132356.566100.031619114791113670.1
SokółMaksymilian Formella8033703581080.05862.5131872.22366.70664113150041184.0
GKSArtur Ziaja210321384761346.262722.2124030.022100.01341712236470036213.0
KsiężakKacper Kramarz180291414481844.43742.9112544.041233.381321151813690246-142.5
AGHMichał Pieniążek230281284031127.372035.0103132.31250.024661761081317-170.6
SKSFilip Cebula17028157371714.373221.983920.55683.369152174670114-580.3
AGHRafał Zgłobicki1002790274944.452025.092931.041040.0211132127113008-460.2
ŻakPaweł Czubak16026107232922.273321.294221.41250.0167910381001-241.1
DzikiMateusz Łączyński180251233851338.551631.3102934.5000.07815101331171228-350.9
ZniczPaweł Kopciński172251383131421.462128.693525.71250.00997153149009-240.5
DzikiDominik Groth211241540112347.8010.0112445.82366.712132522551622325-390.1
AGHFilip Pruefer11022582391850.0000.091850.044100.08142231751111329-60.3
ŚląskMikołaj Wojciechowski602210456040.061637.562030.04850.0714210128411023170.0
AGHMikołaj Smarzy222056493837.531225.062030.05862.54484210242019-392.0
ŚląskJakub Bereszyński9218113061735.3080.062524.061060.0919289195753133191.3
SKSSebastian Kamiński20117115492450.041723.562128.611100.00337164431212-781.8
StartMichał Grzesiak14016841951241.71333.361540.03933.386142166640015-460.3
AGHTomasz Zych44168996966.7070.061637.544100.031417181612950037422.0
StartMateusz Dziemba111531175683.31520.061154.52366.714543220001642.0
ŚląskWojciech Siembiga4015513861154.51425.071546.7000.0257430000018-11-
WeegreeŁukasz Lewiński9015524433100.03837.561154.5000.0044310120018-143.0
ŻakKonrad Koziorowicz201450564580.01520.051050.03475.001144312001434.0
TurówKacper Wojtuś801486331250.041136.451338.5020.0426112231029-970.3
DeckaAdrian Pajkert7112551020.041136.441330.8000.014517230208-130.3
KotwicaNataniel Kolasiński12011672051050.0060.051631.31520.0391211108131108240.8
AGHMiłosz Matyja1401076233475.01520.04944.41425.03131661811732122-260.9
DzikiKacper Mościcki1401074351241.7070.051926.3020.05712414373006-20.6
GórnikMarcin Jeziorowski18010794331030.01520.041526.71250.0210127133533118-81.4
TurówMiłosz Morawski6110667040.03475.03837.51425.0167245421010-960.5
StartKamil Barnuś10096852728.6040.021118.251050.0369213913018-142.0
SKSAlbert Szymański110926333475.01425.04850.0020.021305122006-30.0
KotwicaFranciszek Chac70820351333.32825.031127.3010.00000110000-19-
ŚląskIgor Kozłowski507172522100.01250.03475.0000.0156020120013230.0
StartBartosz Muda10614413742.9000.03742.9000.022431011111053.0
KsiężakBartosz Dylik101647393742.9010.03837.5000.013418032005-170.3
SokółDawid Barciński5061971520.0030.01812.544100.01012231200352.0
StartJan Wachowicz605134911100.011100.022100.0000.002212111008-41.0
StartWiktor Kępka90552541616.7070.01137.73475.01124326511-2-400.7
AGHBartosz Leśniak30415511333.3030.01616.722100.00110112000-220.0
DzikiJakub Janik1104682070.0060.00130.04850.03254575300-6-270.8
ŚląskBartosz Jadaś4041546000.01333.31333.31250.001102120000-80.0
ZniczPatryk Jasiński50422551250.00100.01128.322100.00000311402-4-150.0
AGHDawid Biegoń5031353000.01714.31714.3000.00001410000-2-7-
GKSFilip Wspaniały303317000.011100.011100.0000.0000000000031-
ŻakŁukasz Kręc203659010.011100.01250.0000.002201010013100.0
WKKPatryk Rosołowski303105000.01250.01250.0000.011210020003-100.5
GKSŁukasz Polakowski10241010.0010.0020.022100.010101100001-5-
SzkłaAdam Głowacki70219241250.0010.01333.3000.00110203100-1-130.0
SzkłaMichał Gomułka100219331333.3000.01333.3010.002213221203-20.5
TurówPatryk Sulewski212344711100.0000.011100.0020.00110143100-1-950.0
SKSPaweł Ebertowski6021011000.0000.0000.02450.011204111002-100.0
WeegreeFilip Salkiewicz100212491333.3000.01333.3000.001105000001-6-
WKKMaciej Zabłocki20215111100.0020.01333.3000.0000001000000-
GKSArtur Danielak501812020.0000.0020.01250.01010011001-2-70.0
GKSIgnacy Jakacki401546000.0000.0000.01250.011210100003-2-
AGHMateusz Orłowski500715010.0010.0020.0000.01010000000-1-12-
GKSKacper Szczepanek10049020.0010.0030.0000.0011002020105-
KsiężakJakub Bogus100052000.0000.0000.0000.0000000000002-
KsiężakŁukasz Pińkowski10001000.0000.0000.0000.0000000000000-
ŻakAdrian Kwaterski30073000.0010.0010.0000.00000010000-17-
TurówPiotr Rydarowicz3001431000.0010.0010.0000.00110001000-1-230.0
SokółMikołaj Płowy100150010.0000.0010.0000.0011100000011-
SKSJakub Rzepkowski100017000.0000.0000.0000.000000000000-2-
WeegreeEmil Rak200133000.0000.0000.0000.0000000000000-
WKKKamil Kubiak200636000.0010.0010.0000.00110000000012-
Kosi
26.10.2021
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl