Polub nas na facebooku:    
Sumy statystyk zawodników 1 Ligi

Wprowadzenie i wyjaśnienia

PLK: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

1 LIGA: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

DrużynaZawodnikMs5pktminsek2pm2pa2p%3pm3pa3p%fgmfgafg%ftmftaft%zazozbaffwspbboeval+/-a/s
GórnikMarcin Dymała11118730653518460.7196031.77014448.6284070.02141624725412616042001141.8
GKSPiotr Wieloch111117832957518262.2123633.36311853.4404588.9537426524371921122281283.4
SKSSzymon Ryżek101017732857446963.8135125.55712047.5506774.6944532230512911210156140.8
KotwicaRemon Nelson10917327124357149.3286741.86313845.7192190.5417213224341921131521451.7
ŚląskSzymon Tomczak108172296597511267.01250.07611466.7193652.83465991537342514122232280.6
SzkłaSantiago Vaulet9916629632296147.5245543.65311645.7365170.610687827164727934178231.0
ZniczŁukasz Bodych1111165372195911551.383225.06714745.6234847.921881092243444314153177-690.5
AGHWojciech Leszczyński101016031126428052.5134429.55512444.4374582.2132437343446261924149-21.3
DzikiBartosz Majewski10101603203407851.3185334.05813144.3263476.5103747272533181524152-101.5
WKKTomasz Ochońko11215732127347545.3144531.14812040.0475881.082937421346181302148542.3
SKSFilip Stryjewski10915633527367150.7206929.05614040.0244751.1134861721747461831015741.6
SKSBartłomiej Karolak10715531847204050.0338140.75312143.8161984.221618442219181012139182.4
GKSRadosław Trubacz111015329624295453.7265745.65511149.5172085.061925262425126011391162.2
TurówCezary Fudziak99151333195110747.741822.25512544.0375764.914506413294726639121-2520.5
KotwicaDamian Pieloch10101433030193554.3318038.85011543.5121675.0634401613131211211311271.3
WeegreeSzymon Kiwilsza101014227233569757.7010.0569857.1303976.915355018334011675161361.6
SzkłaJulian Jasiński10101412964386657.6134231.05110847.2263770.320597911333127921147-140.4
GKSMaciej Koperski11813928349244454.5194740.4439147.3343889.51535503427272518031641081.4
KsiężakArkadiusz Kobus101013831454234650.0195534.54210141.6354479.59404926344225735130-601.0
GórnikHubert Pabian111013632636214348.8255942.44610245.1192479.216789472016211330171940.3
WeegreeAdam Kaczmarzyk101013627449273871.1185234.6459050.0283093.37334023192771141160763.3
StartBartosz Ciechociński10913526817427655.382630.85010249.0274658.712395121295028563119-530.8
WKKTomasz Prostak11713529246356454.7135922.04812339.0263868.4131932312835242222111581.3
TurówStanisław Heliński9913434323276342.9175829.34412136.4294465.9174057222334191968127-2411.2
MKKSDarrell Harris9813227729477265.331030.0508261.0293876.3438713014204119371226-590.7
GórnikJan Malesa111013125634346750.7113630.64510343.7304075.072128183432131625114681.4
WKKNick Madray11111292943497862.8010.0497962.0315160.8346397113041197116186260.6
KsiężakPiotr Robak8812828029428052.572330.44910347.6232979.345458261231241011139-471.1
MKKSJakub Dłoniak9712824157266241.9164833.34211038.2283384.8320231217312251174-520.5
KsiężakMichał Jankowski8812727629152657.7247034.3399640.6252986.262632271930251301113-141.1
WKKMichał Chrabota111012726756377350.7123336.44910646.2171989.5143650181616131124136111.4
SokółMarcin Nowakowski8812223924325954.2143046.7468951.7162176.232528661527131122168645.1
SKSTymon Szymański1061182717304862.5103132.3407950.6283873.722456713323225914414780.5
WeegreeDominik Rutkowski10911827544274757.4112839.3387550.7314077.510425227203920905140411.4
GKSPatryk Stankowski11311721358224944.9194443.2419344.1161984.2171633232718201374118461.2
GórnikKrzysztof Jakóbczyk111111728013346453.1134131.74710544.8101283.33172028292091103107763.1
KsiężakDaniel Dawdo10811623838384977.64757.1425675.0283580.01330435343619520131-590.3
KotwicaPiotr Śmigielski9911428412305455.6113531.4418946.1212972.473744512138155041431193.4
ŚląskKacper Gordon9111420543255545.5124725.53710236.3283482.40181846203614802101693.3
MKKSMarcin Tomaszewski10011323832345858.6104721.34410541.9152171.452025343418161520106-82.1
AGHWojciech Fraś101011127651387650.041625.0429245.7233860.5335588152936301047133-160.5
DzikiPrzemysław Kuźkow10911128252153740.5206630.33510334.0212680.84222622262417114384231.3
TurówBartosz Bochno7710824244122548.0235839.7358342.2151978.9422262014301390198-1311.5
SokółWojciech Pisarczyk101010725039182766.7163842.1346552.3232495.814314514372825940122960.6
KotwicaMikołaj Kurpisz101010629449223366.7153938.5377251.4172181.01964832428208181111951623.0
KsiężakMaksymilian Motel10510627552305455.683225.0388644.2222684.64242838193021716107-231.8
WeegreeJakub Kobel1071052521255446.3123237.5378643.0192770.48182662223318822128113.4
WeegreePatryk Wilk10101052635243764.9113630.6357347.9243275.082836152822151023107291.0
StartMikołaj Stopierzyński6610415854234353.5101952.6336253.2282996.64242818122016721113471.1
ŚląskAleksander Leńczuk10910423651163644.4225837.9389440.46875.011920343110152002105602.3
SokółFilip Struski10010222135193161.3184837.5377946.8101566.722527414241318863139410.8
SKSMichał Sadło10410223330458552.9010.0458652.3122646.230417113242918233118330.7
ZniczKarol Kamiński8810127416195038.0154533.3349535.8182766.773138289341692592-481.8
ŚląskSebastian Bożenko10910021336224647.8104124.4328736.8263966.7110114424402070674302.2
DzikiGrzegorz Grochowski10109928653163348.5185334.0348639.5132356.594251603426211414142112.9
SokółPrzemysław Wrona1099720753406165.61333.3416464.1142653.8203656153625218113131620.7
ZniczAdrian Suliński989725642143935.9175332.1319233.7183158.1316192726403250442-1160.8
DeckaMariusz Konopatzki989624835235046.0145425.93710435.681553.38414940293231171298-281.3
SokółBartosz Czerwonka103932294092832.1225044.0317839.791275.06303619208110011079219.0
ZniczŁukasz Uberna1179328059203951.3104323.3308236.6233076.714375183126673597-761.3
AGHPaweł Zmarlak10109228532326152.542516.0368641.9162759.3264672223224121302126-331.8
WKKJakub Patoka11109235749284957.173420.6358342.2152075.014607434182820681141471.7
StartKrzysztof Wąsowicz1049125227305950.882138.1388047.577100.073037551615181613140-413.1
GKSŁukasz Diduszko1110912922135424.1163644.4299032.2171894.4245175262728111623137582.4
StartKarol Obarek639014412162466.7163644.4326053.3101376.981523623161271184410.5
WKKJakub Koelner118902364341921.1237132.4279030.0131968.41171838352025171470-141.5
AGHPatryk Wydra101892241691752.9226832.4318536.551145.566122028102090050-81.0
GKSAndrzej Krajewski1178923043386459.4040.0386855.9133043.32450741143349826128711.2
KsiężakJakub Stanios1088929541193455.9133735.1327145.1121770.69253431262127100493-601.1
DeckaDamian Szczepanik1098826953253865.892931.0346750.7111478.617345114221321811105-220.7
GórnikKamil Zywert10108825232306744.841723.5348440.5163151.653035412237121722106453.4
MKKSFineto Lungwana548615115346155.721513.3367647.4122060.01212246619541368111.2
DzikiKarol Nowakowski1098426635306149.22922.2327045.7183256.31624401627271581582-161.1
KotwicaMateusz Itrich100841306375863.8010.0375962.7101566.7222648319144304107750.8
KotwicaWojciech Jakubiak1018319345151978.9143935.9295850.0111384.60881216121450163560.9
TurówMaciej Marcinkowski848322924183748.6123336.4307042.9111861.172330820151862264-1720.4
DeckaMateusz Kaszowski558215347142360.9153345.5295651.891181.8126182619181860285151.4
DeckaKarol Michałek1098223238377549.3020.0377748.181361.52650768312424363106-240.3
ŚląskMichał Sitnik858220454254062.571258.3325261.5112055.0213758151419191822127330.8
SzkłaDariusz Oczkowicz838117527133043.3143737.8276740.3131586.741317142291311006851.1
KotwicaSzymon Długosz10107823124326152.5040.0326549.2142653.81545604322771244106820.6
WKKMaksymilian Wilczek116782095193455.982828.6276243.5162080.04263011251611183390371.0
SokółMateusz Bręk1087722339243568.661735.3305257.7111861.162127108131382182460.8
DzikiTomasz Żeleźniak767622013173450.073619.4247034.3214447.79485714143312123381251.2
GKSKacper Mąkowski1127619751173548.6114425.0287935.491275.041923626161181749910.5
SzkłaSzymon Sobiech1037619116304468.21911.1315358.5132944.8192140524302072272450.3
SzkłaPaweł Śpica1057521950163941.093823.7257732.5161888.92171918201417111253-281.1
SokółMateusz Szczypiński967421813122646.2145226.9267833.381080.0123242381410172276342.3
SokółJacek Jarecki537312938172763.092536.0265250.0121580.031316111418771072291.6
AGHDamian Dyrda1007219429143145.291947.4235046.0172181.015254013251981804104-211.6
AGHKacper Rojek987120948193455.983622.2277038.692045.021012638191382032-10.5
DeckaPatryk Pułkotycki1047121239121963.2144233.3266142.65862.562531221861451178-571.6
GKSKrystian Tyszka1147118038284759.62728.6305455.691275.0162844328141433483430.2
ZniczDamian Tokarski947119949192867.951729.4244553.3182281.8827351819271580192-611.2
StartAdam Myśliwiec109692828216134.432015.0248129.6183158.12131522027341394871-301.5
WeegreeMichał Jodłowski1006916815233663.941330.8274955.1111573.320234371514923289-30.8
ŚląskSzymon Walski1096820524203951.393228.1297140.81425.01120315248961157710.6
ZniczArkadiusz Adamczyk1146820140254062.541723.5295750.96875.0152540827101191485-740.7
DeckaDamian Janiak666716252213953.862920.7276839.771163.6132740269111530276-371.7
DeckaDawid Sączewski1046716233112347.882334.8194641.3212875.021719816231050355160.8
KsiężakMateusz Fatz6267820284266.7000.0284266.7112055.09142341414513270-140.8
SzkłaKonrad Dawdo1026521033162857.161833.3224647.8152171.4132538823201069286470.8
TurówNorbert Maciejak1096523836103627.872528.0176127.9244060.011172825334731180245-1590.8
StartTymoteusz Pszczoła1006418345203655.63742.9234353.5151883.314314531312337196-121.0
GórnikBartłomiej Ratajczak1156414414132650.0113630.6246238.75862.5102232525608026825-
MKKSMarcin Zarzeczny1086427511102737.083324.2186030.0203164.5635412429262691160-440.9
TurówKacper Traczyk666121431173844.753215.6227031.4123237.53242730172830100330-1251.0
SKSKacper Burczyk106602071142360.961442.9203754.1141782.41823411031151184392-770.9
GórnikHubert Kruszczyński111591612341921.1133339.4175232.7121675.01412261015129112160661.1
SokółMichał Lis102591380122450.092733.3215141.281172.751116291611215015591.4
StartNorbert Ziółko10357167371546.7123237.5194740.477100.0220223137851152-290.4
SzkłaDamian Ciesielski1085722814203852.631618.8235442.681172.7816244823271612039103.0
WeegreeAdam Skiba1035515125102343.572528.0174835.4141687.53131632131718111264201.8
ŚląskMaksymilian Zagórski955417040194740.42922.2215637.5101566.7173754719151662567210.4
ZniczBłażej Sowa1125421426153148.452321.7205437.091656.3111122730131190140-520.6
StartMichael Gospodarek645317044111764.742317.4154037.5192673.1118191313358151061-671.6
DzikiPaweł Kopycki1035320235234452.31425.0244850.04850.0182947732814714486-90.5
MKKSWiktor Sewioł1075322921215339.61616.7225937.381844.417264317241812124270-81.4
ZniczKamil Czosnowski1185325247102934.583324.2186229.091850.06303632242120161365-421.6
SKSBartłomiej Pietras845112313183354.54850.0224153.73475.011182971368411274-380.9
ŚląskPaweł Strzępek905113857121866.792733.3214546.7000.01511269144542163331.8
ZniczSzymon Walczak435111235102441.741040.0143441.2192673.1281014928741046-412.0
StartBartłomiej Pelczar3350763561442.9112347.8173745.955100.01671623450054414.0
DeckaMateusz Kulis1015016722154136.6030.0154434.1202483.3132942321177414573-220.4
StartSebastian Walda44488335102050.041526.7143540.0162176.23161921013251247251.0
DzikiMarcin Wieluński100471615792240.972330.4164535.681266.7422261113141792045-320.6
WeegreePaweł Krefft101461834272035.062326.1134330.2142166.75202518272621103144-400.9
GórnikDamian Cechniak964518629194443.2000.0194443.271643.825335813251712511486291.1
DeckaOleksandr Shcherbatiuk102441532382040.072035.0154037.571163.6810181710161360143-121.3
DeckaPiotr Leśniczak1014212155192867.9020.0193063.341233.37162332010914145-280.3
GórnikDamian Durski1104214737112445.821414.3133834.2142166.7121426725201191342620.6
DzikiJan Piliszczuk70411142861833.392536.0154334.922100.051520492652138-120.7
KotwicaHubert Wyszkowski1004110330142653.83742.9173351.54944.462127212111370343240.2
SKSWitalij Kowalenko4441944591947.451729.4143638.981361.56172341091064041370.4
ŚląskJan Wójcik504111628122548.021020.0143540.0112152.415264141016642355150.7
ŚląskMiłosz Góreńczyk6141641152268.21714.3162955.281172.759147167460248351.8
SokółRafał Kulikowski1014012914172568.0010.0172665.461833.3924336142186436070.8
GórnikSzymon Pawlak1013711010111764.731127.3142850.061060.062127487415152281.0
KotwicaPatryk Wieczorek101371442591560.041330.8132846.471163.62192131241511100369502.8
SzkłaTomasz Krzywdziński953314721132944.8070.0133636.17887.515183392611733050-541.3
MKKSMaciej Szewczyk1033314039121963.221612.5143540.03475.0118199133413139-432.3
MKKSMikołaj Czyż102338640101855.6000.0101855.6131872.21122332713413055-230.5
TurówDawid Stępień94321981482828.651926.3134727.71425.0358197938303-13-2540.5
SzkłaSebastian Rompa833012041121866.72450.0142263.6020.081624473157159504.0
SzkłaDawid Zaguła6128751531030.041723.572725.91010100.01341717111211122951.4
AGHRafał Zgłobicki1002790274944.452025.092931.041040.0211132127113008-460.2
KsiężakMichał Świderski90271361682040.031421.4113432.42540.0612183105550322-200.6
WKKFryderyk Matusiak110271275581553.3040.081942.1112055.0623291024141162143300.9
ŚląskKacper Marchewka63251145641526.751729.493228.12540.0514193165533122210.6
AGHKacper Majka65241452341136.442218.283324.24666.7189351381750229-332.1
WKKWojciech Wątroba10024812891656.3000.091656.36785.7817254186923241-170.4
MKKSEryk Naczlenis106231305031618.841330.872924.15683.346101312151971512-860.7
AGHFilip Pruefer8022544791752.9000.091752.944100.08122031451011329-20.3
DeckaAdam Wąsowicz90226993742.941822.272528.044100.01564124510110-260.8
MKKSMateusz Pryć75221363192437.5070.093129.041136.4448141913189016-150.8
AGHMikołaj Smarzy222056493837.531225.062030.05862.54484210242019-392.0
DzikiMateusz Szwed222044171450.01250.081650.03475.06612363232129-61.5
GKSJakub Nowak8018754061250.01520.071741.23475.031114742440028191.8
SKSSebastian Kamiński9017802322100.041136.461346.211100.0022793220019-363.5
AGHTomasz Zych44168996966.7070.061637.544100.031417181612950037422.0
SzkłaRoman Janik111629566966.71714.371643.81250.003304140005-110.0
WeegreeMarcel Kapuściński9015754961442.9020.061637.53742.9109194169711219-30.6
GKSBartosz Chodukiewicz8014393371353.8000.071353.8020.0358142501111-10.2
MKKSKonrad Koziorowicz201450564580.01520.051050.03475.001144312001434.0
TurówKacper Wojtuś801486331250.041136.451338.5020.0426112231029-970.3
StartBartłomiej Nycz731286553560.021910.552420.8000.01455815100-1-421.0
DeckaAdrian Pajkert51124515000.04944.44944.4000.0033161302010-50.3
WeegreePatryk Piszczatowski80115573742.91520.041233.322100.023519126001310.5
StartDamian Jeszke111021424757.1020.04944.42366.735832300011530-
TurówMiłosz Morawski51106357040.03475.03837.51425.0167245421010-960.5
MKKSPaweł Czubak5093938030.031127.331421.4000.01233305000-1-70.6
DzikiDominik Groth8185904757.1000.04757.1000.0235112271005-360.1
GKSArtur Ziaja60845351250.02728.63933.3000.05275101240016232.5
KotwicaFranciszek Chac50813291250.02540.03742.9010.00000110000316-
StartBartosz Muda10614413742.9000.03742.9000.022431011111053.0
StartMichał Grzesiak50617182366.7000.02366.72728.641514410005-211.0
StartRoman Szymański11617033100.0000.033100.0000.011011141202018150.5
AGHMichał Pieniążek80637171520.01520.021020.01250.02241246201-2-320.2
GórnikMarcin Jeziorowski50627213837.5020.031030.0000.02355513120981.7
KsiężakBartosz Dylik8164333742.9010.03837.5000.012317032004-230.3
KsiężakKacper Kramarz50641213560.0000.03560.0030.0235875150118178.0
SKSFilip Cebula4062612000.021020.021020.0000.002213032000-70.3
ŚląskJakub Bereszyński10615113650.0020.03837.5000.024642001201423-
StartJan Wachowicz50511011100.011100.022100.0000.002212011008-21.0
StartWiktor Kępka50543431520.0070.01128.33475.01123224411-1-320.8
KotwicaNataniel Kolasiński40529572450.0020.02633.31520.034765471105240.9
WeegreeŁukasz Lewiński505243211100.01520.02633.3000.004421001008-19-
AGHMiłosz Matyja30495122100.0010.02366.7000.002212000006-7-
KsiężakNikodem Kowalski20414232366.7010.02450.0000.0033030000056-
SokółDawid Barciński2041251250.0020.01425.022100.010112210002-51.0
ŚląskMikołaj Wojciechowski1041228000.0000.0000.044100.0011032000058-
ZniczPatryk Jasiński50422551250.00100.01128.322100.00000311402-4-150.0
AGHDawid Biegoń5031353000.01714.31714.3000.00001410000-2-7-
DzikiJakub Janik7034121070.0050.00120.03650.01122432200-8-181.0
WKKPatryk Rosołowski303105000.01250.01250.0000.011210020003-100.5
GKSŁukasz Polakowski10241010.0010.0020.022100.010101100001-5-
TurówPatryk Sulewski212344711100.0000.011100.0020.00110143100-1-950.0
WKKMaciej Zabłocki20215111100.0020.01333.3000.0000001000000-
WKKMichał Jędrzejewski11219251616.7010.01714.3020.00222232002-4121.0
GKSArtur Danielak10116010.0000.0010.01250.00000010000-13-
GKSFilip Wspaniały20025000.0000.0000.0000.0000000000002-
GKSKacper Szczepanek10049020.0010.0030.0000.0011002020105-
GKSIgnacy Jakacki100228000.0000.0000.0000.001100000001-1-
KsiężakJakub Bogus100052000.0000.0000.0000.0000000000002-
KsiężakŁukasz Pińkowski10001000.0000.0000.0000.0000000000000-
SzkłaAdam Głowacki200222000.0000.0000.0000.001101000001-5-
SzkłaMichał Gomułka400629020.0000.0020.0000.00000101000-3-80.0
MKKSAdrian Kwaterski100059000.0000.0000.0000.0000000000001-
TurówPiotr Rydarowicz3001431000.0010.0010.0000.00110001000-1-230.0
SKSPaweł Ebertowski300358000.0000.0000.0000.010104000001-5-
SKSAlbert Szymański300140000.0000.0000.0000.000000001001-1-
ŚląskIgor Kozłowski200353000.0000.0000.0000.00000101000-1-30.0
WeegreeFilip Salkiewicz300259000.0000.0000.0000.0000000000001-
WKKKamil Kubiak100427000.0010.0010.0000.0011000000006-
ZniczPaweł Kopciński3001132020.0030.0050.0000.00222101100-1-112.0
Kosi
26.10.2021
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl